Ateş Kuşları Hüma Neden Ayrıldı? Lilya İrem Salman Neden Yok?

ATV ekranlarının sevilen yapımı Ateş Kuşları dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Diziden son olarak Hüma karakterine hayat veren 1999 doğumlu güzel oyuncu Lilya İrem Salman ayrıldı. Peki Ateş Kuşları Hüma Neden Ayrıldı?

Cuma günlerinin Kızılcık Şerbeti ve Arka Sokaklar dizisi ile baraber en çok izlenen yapımı olan Ateş Kuşları dizisi oyuncu kadrosunda Hande Soral, Başak Gümülcinelioğlu, Görkem Sevindik, İlayda Alişan, Almira Tauna Albay, Efekan Can, Ali Önsöz gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor. Kardeşlerin hikayesini konu alan diziyi Bülent İşbilen yönetiyor.

Ateş Kuşları Hüma Neden Ayrıldı?

Başrollerinde Hande Soral, Başak Gümülcinelioğlu, Görkem Sevindik, İlayda Alişan ve Burak Tozkoparan’ın yer aldığı Ateş Kuşları dizisi her cuma 20.000’Da izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosundan da bir takım ayrılıklar olmaya devam ediyor. Diziden son olarak Hüma karakterine hayat veren  Lilya İrem Salman ayrıldı. 1999 doğumlu güzel oyuncu dizideki hikayesi bittiği için diziden ayrıldı.

Lilya İrem Salman Neden Yok?

1999 İstanbul doğumlu oyuncu Lilya İrem Salman 2024 yılı itibari ile 25 yaşının içindedir.  Ateş Kuşları dizisinde Hüma karakterine hayat veren Lilya İrem Salman Ateş Kuşları dizisinden Boncuk Yılmaz ve Evren Erler ile beraber diziden ayrılıyor. Lilya İrem Salman dizideki senaryosu bittiği için diziden ayrılıyor ve tekrardan diziye dönmesi beklenmiyor. Lilya İrem Salman yeni teklifleri değerlendiriyor.

Ateş Kuşları Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız