Balkaya Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Balkaya filmi 2021 de vizyonda olacak. Balkaya Oyuncuları da açıklandı. Balkaya  filminde Selahattin Paşalı ve Ekin Koç başrolleri paylaşacak. Daha önce bir çok filmi ile ödüller alan Emin Alper’in yönetmen koltuğunda oturacağı Balkaya  filmi farklı hikayesi ile dikkat çekecek. Balkaya filminin Cannes Film Festivali organizasyonlarında da tanıtılacak.

Balkaya filmi konusu: Balkaya filmi siyasi ve psikolojik gerilim türünde bir film olurken filmde küçük bir yere atanan Başsavcı Emre’nin yerel bir gazeteci olan “Murat” ile arkadaşlıklarını anlatacak.

Balkaya Oyuncuları

Selahattin Paşalı (Murat)

1990 yılında Muğla da hayata gözlerini açan Selahattin Paşalı  31 yaşındadır. Kalp Atışı dizisindeki Alp performansı ile dikkatleri üzerine çeke Selahattin Paşalı profesyonel basketboldan oyunculuğa geçmiştir. Craft Oyunculuk Atölye’sine kaydolarak oyunculuğa ilk adımını atan Selahattin Paşalı son dönemde Bir Umut Yeter, Leke, Aşk 101 ve Pera Palas gibi gibi dizilerde yer almıştır. Balkaya Oyuncuları arasında yer alacak Selahattin Paşalı 76 kg ağırlığındadır ve 1.85 cm boyuna sahiptir.

Yerel bir gazete sahibi. Suçluların üzerine gitmekten korkmayan bir tip. 

Selahattin Pasali balkaya filmi

Ekin Koç (Emre)

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde hayat verdiği Ahmet Sencer karakteri ile milyonların dikkatini üzerine çeken Ekin Koç Uyanış Büyük Selçuklu  dizisinden sonra Balkaya Oyuncuları arasında yer alacak. 21 Haziran 1992 de Antalya da hayata gözlerini açan  Ekin Koç 28 yaşındadır. Son dönemd Muhteşem Yüzyıl, Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe, 7 Yüz ve Bozkır gibi dizilerde yer alan Ekin Koç 1.80 metre boyunda ve 73 kg ağırlığındadır. Bilgi Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Ekin Koç Akademi 35 Buçuk da oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Ekin Koç ile oyuncu Melisa Döngel’in aşk yaşadığı iddia edilmektedir.

Küçük bir sahil kasabasına atanan başarılı ve korkusuz bir cumhuriyet başsavcısı.

ekin koç Balkaya Oyuncuları arasında yer alacak selahattin paşalı da yer alacak

Yorum yaz