Benim Tatlı Yalanım Berrin (Şevket’in Eski Eşi) Kimdir? Goncagül Sunar Kaç Yaşında

Star Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Benim Tatlı Yalanım yeni oyuncularla yoluna devam ediyor. Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrollerde oynadığı diziye Berrin karakteriyle Goncagül Sunar dahil oldu. Goncagül Sunar’ı Müslüm filminde Suzan olarak tanıyoruz.

O3 Medya imzalı dizide Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler de bulunuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Barış Erçetin otururken senaryosunu Deniz Dargı, Murat Taşkent, Cenk Boğatur, Cem Görgeç yazıyor. benmi

Dizide Nejat ve Suna nın masum yalanlarıyla başlayan aşkları anlatılıyor. Benim Tatlı Yalanım Perşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizi haftalardır reytinglerde birinci gelerek büyük bir başarıya imza atıyor. Diziye bu hafta Berin ismiyle Goncagül Sunar dahil olacak.

Benim Tatlı Yalanım Goncagül Sunar Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Berrin olarak karşımıza çıkacak olan Goncagül Sunar; 17 Eylül 1970 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Sanat hayatına 1991 yılında Şahika Tekand Oyuncular topluluğunda başlamıştır. İlk dizi macerası Mahallenin Muhtarları dizisinde Fadime nin arkadaşı olarak başlamıştır. gonca

2002 yılında Asmalı Konak dizisinde hizmetçi Hayriye Soylu olarak rol alan oyuncu 2007 yılında Ses Mühendisi Musevi Marsel Zalma ile hayatlarını birleştirmiştir. Ondan Aksel Zalma adında bir çocukları olmuştur. 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisinde Canan karakterini oynamıştır.

Leyla ile Mecnun, Umutsuz Ev Kadınları, Cinayet, Kaderimin Yazıldığı Gün, Hayat Şarkısı gibi bir çok dizi ve filmde oynayan tecrübeli oyuncunun Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali, En İyi Kısa Metraj Senaryo Ödülü bulunmaktadır.berrin

Aynı zamanda müzikle de uğraşan Goncagül Sunar Türkçe sözlü beste yaparak Foll Rock tarzında albümler de yapmaktadır. En Uzak Yakın isminde müzik albümü çıkarmıştır. Kendisine yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım da başarılar dileriz.

Benim Tatlı Yalanım Berrin Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Goncagül Sunar’ın oynayacağı Berrin karakteri; Berrin’in gelişi hem Nejat’ın hem de Sunan nın hayatını alt üst edecek. Şevket’in eski eşi olan Berrin’in gelişiyle yarım kalan hesaplar birer birer ortaya çıkacak.