Çukur

Ece Yaşar Çukur’dan Neden Ayrıldı? Karaca Ölüyor! İşte Detaylar
Mayıs ayında final yaparak ekranlara veda edecek olan Çukur dizisinde önemli bir ayrılık yaşanacak. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Çukur dizisinde finale doğru yaklaşılırken dizi de Karaca karakteri ile çok sevilen..
Cihangir Ceyhan Çukurdan Neden Ayrıldı? Azer Öldü mü? Neden Yok?
Cihangir Ceyhan  son sezonunda Çukur kadrosunda yer almayacak. Kulağımıza gelen bilgilere göre Cihangir Ceyhan’ın menajeri Gökçe Doruk Erten yeni sezonda Cihangir Ceylan için bir çok dizi yapımcısı ile görüşüyor. Normalde..
Çukur Seren Kimdir? Amacı ne? Kiminle Aşk Yaşayacak? İrem SAK
Çukur dizisi oyuncu kadrosu son sezonda adeta bir yıldızlar geçidi oluyor. Daha önce Musa Uzunlar diziye Cengiz Erdenet ve Barış Arduç’ta Arık Böke Erdenet karakterleri ile dahil olmuştu. Geçen sezona..
Öner Erkan Çukur’dan Neden Ayrıldı? Selim Ölüyor! İşte Detaylar
Sonunda Öner Erkan’ın cenaze sahnesi çekildi. Çukur dizisinin 30 kasım 2020 de yapılan çekimlerinde Selim karakteri öldü ve Çukur’da geniş katılımlı bir cenaze sahnesi çekilemedi. Pandemi yasakları nedeniyle Selim ne..
Çukur 94. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?
Çukur dizisi Corona Virüs sebebi ile yayın hayatına ilk ara veren dizi oldu. Bilindiği üzere Çukur dizisinde çekimler 18 mart itibari ile durdurulmuş ve dizi çekimlerine iki hafta ara verilmişti...
Çukur Kaç Sezon Yayınlanacak? Ne Zaman Bitecek?
Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum Çukur’un final tarihini duyurdu böylelikle Çukur ne zaman final yapacak sorusunun cevabı belli oldu. 31 mayıs  2021 de Ramazan bayramı sonrası 4. sezon 39. bölümü..
Çukur Emir Kimdir? Amacı Ne? (Uğur Aslan)
3. sezonu ile ekranlara gelen Çukur dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna Alara Turan’ı Songül, Nejat İşler’i ise Çağatay Erdenet, Ali Savaşçı’yı Fahri ve..
Çukur Songül Kimdir? Akın’ın Sevgilisi (Alara Turan)
Bir çok internet sitesinde Çukur dizisine son olarak Aşk Ağlatır dizisinde rol alan Hafsanur Sancaktutan’ın dahil olduğu açıklansa da Çukur dizisinde Songül karakteri ile dahil olan oyuncunun son olarak Kardeş..
Necip Memili Çukur’dan Ayrılacak mı? İşte Kesin Cevap
Ay Yapım’ın imzasını taşıyan Çukur dizisinde son haftalarda yaşanan ayrılıklar izleyicinin çokça tepkisi çekti. Özellikle Çukur’un öz evladı Kemal’in yani Uğur Yıldıran’ın ölerek diziden ayrılması milyonlarca Çukur sever tarafından tepki..
Uğur Yıldıran Çukur’dan Neden Ayrıldı? Kemal Ölüyor İşte Detaylar
Çukur dizisi 9 aralık pazartesi günü 3. sezonun 12. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Çukur dizisine Star TV’den başrollerini Engin Akyürek ile Neslihan Atagül’ün paylaşacağı çok önemli bir dizi olan..