Yalnız Kurt Sare Türkmen Kimdir? Damla Colbay Nereli Kaç Yaşında?

Sen Anlat Karadeniz, Kızıl Elma, Sakarya Fırat ve Kurtlar Vadisi gibi projelerin mimarı Osman Sınav’dan dev bir yapıt daha geliyor. M. Çağatay Tosun’un yöneteceği dizide Hasan Denizyaran ile Cihan Ünal başrol oynuyor.  Murat Koca ve Alper Erze senaryosunu yazdığı Yalnız Kurt dizisinin kasım ayında sete çıkması bekleniyor.

Golyata karşı mücadelenin destansı hikayesinin anlatılacağı diziye yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Diziye 3 yeni isim birden dahil olurken Damla Colbay Sare Türkmen ve Murat Han Doğan Sakınma karakterlerini oynayacak. Yalnız Kurt Atv ekranlarında yayınlanacak.

Yaralı Kurt Sare Türkmen Kimdir?

Tevrat kaynaklarına göre HZ. Davut (a.s) döneminde dönemin kralı Talut ile Filistinliler bir savaşta karşı karşıya gelirler. Filistinlilerin ünlü savaşçısı Golyat 3 metrelik iri cüssesine güvenerek İsrailoğullarını düelloya çağırır. Ancak 40 gün geçmesine rağmen bu düello karşılıksız kalır. Ancak Davut küçük yaşına rağmen Golyat’a karşı dövüşeceğini Kral Talut’a bildirir. Kral karşı çıksa da düello başlar. Davut elindeki sapan taşıyla Golyat’ın alnını hedefler ve onu sersemletip düşürür. Ardından Golyat’ın başını keser. Dizideki işlenen konu bu ise Sare Türkmen bu konuyla ilgili bir karakter olacaktır.gol

Damla Colbay Kimdir?

Son olarak Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can karakterini oynayan ünlü oyuncu 14 Ocak 1993 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. Dizi kariyeri Kara Para Aşk ile başlamış ardından Hayat Mücizelere Gebe, İçerde, Zengin ve Yoksul, Hekimoğlu gibi dizilerle kariyerini sürdürmüştür.

Damla Colbay Nereli Kaç Yaşında?

14 Ocak 1993 doğumlu olan Damla Colbay 28 yaşındadır. Güzel Oyuncu İzmir’in Karşıyaka İlçesinde dünyaya geldi.

mla

Damla Colbay Sevgilisi

Damla Colbay, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Ali Osman Çiçek ile aşk yaşamaktadır. mla sevgili