Güz Masalı

Güz Masalı 79. Bölüm Özeti 3 Kasım Canvi’nin Cesedi Bulundu
Güz Masalı dizisinde Raj Viraj’ın adamlarından kaçarken Ananya Raj’ın Viraj tarafından tutulduğunu düşünerek Viraj’ın evine gider. Viraj karşısında Ananya’yı görünce şaşırırken Ananya ona kahve sözünü hatırlatır. Ananya masanın altında Raj’In..
Güz Masalı 78. Bölüm Özeti 2 Kasım Bir Taşla İki Kuş
Güz Masalı dizisinde Canvi’nin cesedinin bulunamaması üzerine Ananya ve Viyas şok olurlar. Ananya annesi ile konuşurken ona isimsiz bir paket gelir. Ananya paketi açar ve içinde geçen yılın sorunlarını unutalım...
Güz Masalı 77. Bölüm Özeti 1 Kasım Canvi’nin Cesedi Yanmamış
Güz Masalı dizisinde Kanal 7 de yapılan saat ve süre değişikliklerinden dolayı bölümler arasında kaymalar yaşanmaktadır. Biz de yazılarımızı güncelleyerek sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Viraj Bayan Viyas’ın yanına gelir ve Canvi..
Masum 218. Bölüm Özeti 26 Ekim Ahem Neredeyse Rada İle Evlenecekti
Masum dizisinde Gopi sari konusunda arada kaldı. Ancak zekası ile bu işin de üstesinden geldi. Gopi Ahem’in doğum gününde merdivenlerden Ahem ile birlikte iner. Tabi Madu ve Koki’nin gözü onun..
Güz Masalı 76. Bölüm Özeti 31 Ekim Viraj Kalbi Almakta Kararlı
Güz Masalı dizisinde Viraj Ananya’nın kalbini sökmek için harekete geçmişti. Raj Ananya’nın gönlünü almak için ona pasta göndermiş ancak pastanın başkası tarafından gönderildiğini öğrenince Viraj’dan şüphelenerek Ananya’nın evine doğru gelirken..
Güz Masalı 75. Bölüm Özeti 30 Ekim Viraj Ananya’nın Kalbini Sökecek
Güz Masalı dizisinde Sanjay Viraj yüzünden daha önce hapis yatmış bir kişidir ve Ananya ile işbirliği yapıyor. Raj Ananya’nın Sanjay ile işbirliğini öğrenir ve gizlediği için Ananya’ya kızar. Raj soluğu..
Güz Masalı 74. Bölüm Özeti 29 Ekim Ananya Pes Etmiyor
Güz Masalı dizisinde Ananya annesine sürpriz bir doğum günü hazırlamıştır. Raj da ona eşlik eder. Bayan Gosh tam pastayı kesecekken Viraj’ın mutlu yıllar sesi duyulur. Ananya buraya gelmeye nasıl cesaret..
Güz Masalı 73. Bölüm Özeti 28 Ekim Viraj Herkesi Etkiliyor Ananya Yalnız Kalır
Güz Masalı dizisinde Ananya bütün hazırlıklarını yapar ve stüdyoya gider. Viraj ve Unniyal de stüdyoya gelmiştir. Ananya stüdyoya seyircilerin gelmesi için yer hazırlamış ve Viraj’ı yerin dibine sokmak için programın..
Güz Masalı 72. Bölüm Özeti 27 Ekim Ananya Gerçeği Öğrendi
Güz Masalı dizisinde Ananya’nın röportaj sırasında ismini söylemesi üzerine Viraj büyük bir şok yaşar. Aradığı kalbin Ananya’da olduğunu anlayamadığı için kendini cezalandırır. Ertesi gün Unniyal ile birlikte Ananya’nın evine gider...
Güz Masalı 71. Bölüm Özeti 26 Ekim Viraj Canvi’nin Kalbini Buldu
Güz Masalı dizisinde Viraj Canvi’nin kalbinin peşine düşmüştü. Hastaneye gider ve doktordan Canvi’nin kalbini kime verdiklerini sorar. Doktor arşiv odasını gösterir ve Canvi’nin bilgilerini oradan bulacağını söyler. Viraj arşiv odasına..