Hekimoğlu

Hekimoğlu Neden Bitiyor? Neden Final Yapıyor?
Hekimoğlu dizisinin 25 mayıs 2021 de final yaparak ekranlara veda edeceği açıklandı. 2 sezondur her bölümünü ayrı bir heyecan ile bekleyen Hekimoğlu hayranları ise verilen kararın yeniden gözden geçirilmesini istiyor...
Hekimoğlu Mahir Kimdir? Amacı Ne? Serdar Orçin
Hekimoğlu dizisine Polis Mahir karakteri ile usta oyuncu Serdar Orçin dahil olacak. Peki Serdar Orçin Hekimoğlu dizisinde nasıl bir karakter ile izleyicisi karşısında olacak. Hekimoğlu dizisine her hafta bir kaç..
Hekimoğlu Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 10 Kasım
Karga Seven Pictures’un yapımcılığında ekranlara gelen Hekimoğlu dizisine pandemi arası veriliyor. Bilindiği üzere 7 nisan 2020 de pandemi nedeniyle erken sezon finali yapan dizi yeni sezona 1 eylül 2020 de..
Aytaç Şaşmaz Hekimoğlu Dizisinden Ayrılacak Emre Doktorluktan Atılacak mı?
Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu  kan kaybetmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin başlamasından sonra 3 reyting bile almakta zorlanan dizi de final çanları çalmaya devam ediyor. Hekimoğlu  dizisi senaristleri ise..
Hekimoğlu Aysel Hemşire kimdir? Dilan Serinyel Kim?
Hekimoğlu dizisi 2. sezona 1 eylül 2020 de başladı. Yeni sezona en erken başlayan dizilerden olan Hekimoğlu dizisinin en çok merak edilen oyuncularından biri de gerçek bir hemşire olan Dilan..
Hekimoğlu Selin Kimdir? Selin ve Ateş Yeniden Evlenecek mi?
Belçim Bilgin ekranlara Hekimoğlu dizisi ile dönüyor. İlk sezonunda 14 bölüm yayınlanabilen ve yeni sezona 15. bölüm ile başlayacak olan Hekimoğlu dizisinde Belçim Bilgin sürprizi yaşanacak. Belçim Bilgin  Hekimoğlu dizisine..
Hekimoğlu Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Hekimoğlu dizisi Kanal D’nin geçen sezonunu kurtaran dizi olmuştu. Gösterdiği üstün başarı ile son yıllarda adeta büyük bir şansızlıkla dizi tutturamayan kanalın tutan dizisi olmuştu. Kanal D yönetimi Hakimoğlu dizisi..
Hekimoğlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hekimoğlu 2. sezon çekimleri 20 temmuz pazartesi günü başladı. Ekibin Korona Virüs testi negatif çıktı ve çekimler oluşturulan özel alanda başladı. Hekimoğlu dizisinden bir ayrılık haberi de geldi. Hekimoğlu dizisinde..
Hekimoğlu Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2. Sezon 2020/2021
Hekimoğlu  dizisi yeni sezon çekimleri 20 temmuz 2020 de başladı. Hekimoğlu  dizisinin yeni sezonda en önemli konuğu Belçim Bilgin  olacak. Belçim Bilgin Selin karakteri ile Ateş Hekimoğlu’nun unutamadığı eşine hayat..
Ateş Hekimoğlu Doktorluktan Atılıyor. Ne Zaman Geri Dönecek?
House Md dizisinin birebir uyarlaması olarak izleyicisi karşısına çıkmaya devam eden Hekimoğlu  dizisindei insanlara ve vakalara farklı bakış açısı ile dikkat çeken Ateş Hekimoğlu doktorluktan atılacak. Bilindiği üzere başrollerini Timuçin..