Jagdiş’i Komaya Soktular İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti 27 Temmuz (2. Kısım)

İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti 2. Kısım

Bisiklet ile tapınağa gelen Ganga ve Jagdiş dua eder ve Ganga şimdi daha iyi hissediyorsun diyerek Jagdiş’e teşekkür eder. Jagdiş dışarıda ki dondurmacı adamı görür ve her ikisi de mutlu bir şekilde dondurma almaya gider.

Sonra ikisi de bir ağacın altında otur ve dondurma yemeye başlarlar. Cipten 6 tane adam iner ve ellerinde Hokey sopası vardır. Jagdiş ve Ganga durumdan habersizdir. Oğlanlardan biri gelip Jagdiş’e çatar. Ganga onlarla ilgilenme buradan gidelim der. Jagdiş onu engeller ve adamaya yumruk atar. Hepsi birden Jagdiş’e saldırır. Jagdiş önce onları haklar ama biri arkadan gelir ve Jagdiş’e sopa ile vurur. Ganga, elinden geldiğince adamları durdurmaya çalışır ama bağırmaktan yardım istemekten başka elinden bir şey gelemez.

Jagdiş Ganga’yı korumaya çalışırken Jagdiş’i feci şekilde dövmeye başlarlar. Biri elinde ki sopa ile savunmasız Jagdiş’in kafasına vurur ve Jagdiş bir anda bayılır. Ganga Jagdiş’i öldürmeye çalıştıklarını anlar ve şok olur. Adamlar Jagdiş’i bilincini kaybettiğini görür ama devam ederler Ganga, Jagdiş’in üzerine yatar ve canı pahasına onu korur. Adamlar cipe binip kaçar.

Ganga dondurmacıdan biraz buz alır ve Jagdiş’in kafasına koyar ve kanamaya durdurmaya çalışır. Ganga yola doğru koşar ve hemen yardım alacağını söyler. Yoldan geçenlere yaralı var onu hastaneye götürmeme yardım edin der.

Bir araba durur ama içerideki çift geç kalıyoruz düğüne yetişmemiz lazım der. Başka bir çift durur Ganga onlardan da ağlayarak yardım ister adam arabam yeni koltuklarının kanla tahrip edemem der ve devam eder Ganga çok kızar ve yerden bir taş alıp arabaya fırlatır.

Ganga kimsenin durmayacağını anlayınca yeniden Jagdiş’in yanına döner ve orada bulduğu el arabasını temizler. Ganga Jagdiş’i ayağa kaldırmaya çalışır ama bilinci yoktur. Ganga Jagdiş’in kolunu omzuna koyar ve bu sırada Jagdiş’in kanlı eli Ganga’nın başına düşer ve kan lekeleri Ganga’nın alnına ve başının üzerine bulaşır. Tapınağın yakınında ne sembolik bir sahnedir bu. Adeta evlilik töreni gibidir.

İkimizin Yerine 27 Temmuz Özeti Devam Ediyor

Ganga otoyolda el arabasını süre süre gider çok fazla araba bu durumu görür ama hiçbiri durmaz. Bu arada Jagdiş’in telefon cebinden çıkar ve yere düşer. Ganga hemen telefondan son arananı arar. Telefona Doktor Lal Sing çıkar ve durumu anlatarak onu hastaneye getirdiğini anlatır

Lal Singh, Ganga’ya panik yapmamasını oraya ambulans göndereceğini anlatır. Ganga sonra Dadisa’yı arar ve Jagdiş’in yaralandığını söyleyerek hastahaneye gelmelerini ister. Dadisaa şok olur. Sing evine ateş düşmüştür. Dadisa telefonu Jagdiş’e ver der. Ganga Jagdiş’in bilinçsiz olduğunu söyler

Jagdiş hemen yoğun bakıma alınır ve doktorlar içeri girar. Bairon kim bunu yapanlar diye sorar. Ganga adamları tanımadığını, kim olduklarını bilmediğini söylüyor
unu ona neden yaptılarını da anlamadığını söyler

İçeriden bir hemşire çıkar ve onlara Doktor Jagdiş’in çok kan kaybettiğini söyler, ancak doktorlar ellerinden geleni yapıyor derHepsi yoğun bakım ünitesinde endişeyle bekler. Sonunda Lal Singh çıkar ve onlara Jagdiş’in hayati tehlikeyi atlattığını anlatır.

Lal Sing Jagdiş’in hayatını kurtardığı için Ganga’ya da teşekkür etmeleri ister. Buraya gelmeden önce Ganga bizi aradı, bu yüzden tüm hazırlıkları önceden yapıldı Gaga yolun yarısını Jagdiş’i bir arabada getirdi, aksi takdirde ambulans geç kalırdı. Ayrıca Ganga ilk yardım hemşiresi gibi biz gelmeden ilk müdahaleyi yapmış ve kanı durdurmuştu der. Jagdiş’in Ganga’ya verdiği eğitim sayesinde Jagdiş’in yoğun bir şekilde kan kaybetmesini engelledi der. Ganga olmaza bugün bizim için Ganga’yı kurtarmak zor olacaktı der.

Bu sırada Dadisa Ganga’nın alnında ki kanı görür ve Tanrı onu Jagdiş’in gerçek yaşam ortağı olarak seçtiğini söyler. Ganga da  aynaya bakar Jagdiş ile onun arasında yaşam ortağı olmaları için özel bir bağ olduğunu fark eder.

İkimizin Yerine 323. Bölüm Sesli Özeti

İkimizin Yerine 323. Bölüm Fragmanı

Jagdiş’i Komaya Soktular İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti 27 Temmuz (2. Kısım) (1 Yorum)

  1. Şimdi baya sinir küpüne bünüceksin salak Sançi ugrunda koşdugun erkegin hayat arkadaşini TANRI netleşdirdi

    Yeni özetler ün teşekkürler elinize saglik.
    Dahada hizli özetleri bekliyorus sizden🤗😁