Organizasyon Bizim İşimiz Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Ahmet Kural ve Murat Cemcir)

Organizasyon Bizim İşimiz dizisi çok yakında muhtemelen Tv8 ekranlarında olacak. Daha önce hem sinema da hemde televizyonda izlenme rekorları kıran ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeniden Organizasyon Bizim İşimiz  dizisi ile ekranlara dönmeyi planlıyor.

Organizasyon Bizim İşimiz  dizisi Selçuk Aydemir’in imzası ile izleyicisi karşısına çıkarılacak. İşler Güçler dizisinin senarist ve yönetmenliğini üstlenerek dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Selçuk Aydemir aynı zamanda Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in de yakın arkadaşı.  Selçuk Aydemir ile Ahmet Kural ve Murat Cemcir ilk birlikte projelerini 2011 de Çalgı Çengi filmi ile yapmışlardı o dönemden itibaren birlikte çalışmaya devam ediyorlar.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in birlikte imza attıkları tüm başarılarda Selçuk Aydemir’in de imzası var.  Düğün Dernek serisinde Kardeş Payı dizisinde Selçuk Aydemir  hem senarist hem yönetmen  olarak Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin hep yanında oldu. Organizasyon Bizim İşimiz olarak düşünülen yeni dizinin de hem senarist hem yönetmeni Selçuk Aydemir olacak.

Organizasyon Bizim İşimiz ismi Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni dizisinin kesin karar kılınan adı değil; bende bu ismin çok iyi olmadığını hatta biraz da Çocuklar Duymasın’ın Çayçı Hüseyin ve Şükrü’sünün repliği olduğunu belirteyim.

Organizasyon Bizim İşimiz Dizisi Konusu

Organizasyon Bizim İşimiz dizisi komedi dizisi olacak ve esprileri ile izleyiciyi aynı İşler Güçler ve Kardeş Payı dizilerinde olduğu gibi kırıp geçirecek.

Organizasyon Bizim İşimiz dizisinin Tv8’in yeni transferleri olduğu düşünülüyor zira Acun Ilıcalı büyük bir transferimiz daha var harika dizilerimiz var bu sezon demişti. Ben Organizasyon Bizim İşimiz dizisinin Tv8 de yayınlanırsa çok reyting kaygısı yaşayacağını düşünmüyorum.

Organizasyon Bizim İşimiz Oyuncuları

Ahmet Kural

10 Kasım 1982 de Kütahya’da dünyaya gelen yakışıklı komedyan Ahmet Kural 36 yaşındadır. Ahmet Kural Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon bölümü mezunudur. Daha sonra . Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak Fikrimin İnce Gülü dizisinde rol aldı.  Ahmet Kural en çok dikkati Güneşin Oğlu filminde yer alarak çekti. Daha önce yeteneği fark edilen Ahmet Kural Gazi isimli bir dizi de başrol oynadı ama bu iş hüsranla bitti. Çalgı Çengi filminde Murat Cemcir ile parner oldu ve bu ikili çok beğenilince Star Tv İşler Güçler isminde bir komedi dizisi yapıldı ve milyonları peşinde sürükledi. Daha sonra Murat Cemcir ile parnerliğini devam ettiren Ahmet Kural Düğün Dernek Düğün Dernek 2 Sünnet ve Kardeş Payı projelerinde beraber yer almışlardır. oldu ve bu ikili çok beğenilince Star Tv İşler Güçler isminde bir komedi dizisi yapıldı ve milyonları peşinde sürükledi. Son olarak Ailecek Şaşkınız isimli filmde yine Murat Cemcir ile birlikte yer almıştır.

Bir dönem Sıla ile sevgili olarak medyanın gündeminden hiç düşmemişti ben hala Sıla’yı çok sevdiğini düşünenlerdenim. 

Murat Cemcir

30 Kasım 1976 da Tokat Niksar’da doğan Murat Cemcir 42 yaşındadır.Murat Cemcir Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv Bölümü mezunudur; ancak işini yapmamış ve kendini setlere atmıştır. İlk olarak 2002 yılında Sırlar Dünyası dizisinde yer almıştır. Daha sonra Takva ve Beşinci Boyut gibi Stv dizilerinde kariyerine devam eden başarılı oyuncunun hayatını Selçuk Aydemir değiştirmiş ve onunla ilk olarak Üsküdar’a Giderken ve Ramazan Güzeldir projelerinde beraber çalışmıştır. Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek, Düğün Dernek 2, Kardeş Payı, Ailecek Şaşkınız projelerinde yer almıştır. Murat Cemcir’in sesi de çok güzeldir. 

Burak Satıbol

Burak Satıbol 1979 yılında Bursa’da doğmuştur ve şuanda 39 yaşındadır. Burak Satıbol Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. İlk oyunculuk eğitiimini Bursa Devlet Tiyatrosunda açılan oyunculuk kurslarında aldı. 2001 de Mahşeri Cümbüş Tiyatro topluluğunu kurdu. Televizyon dizisi oyunculuğuna ise ilk olarak 24 Saat dizisi ile başladı. Fox Tv ‘de yayınlanan Anında Görüntü Show da yer aldı. Son olarak Star Tv’de İşler Güçler dizisinde daha sonra da Düğün Dernek filminde yer almıştır. 

Şinasi Yurtsever

Şinasi Yurtsever 16 Temmuz 1973 yılı Erzincan doğumludur ve şuanda 45 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro ve oyunculuk mezunudur. Küçük İbo isimli dizide 1997 yılında oilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. ADrından Yılan Hikâyesi, Kınalı Kar, Avrupa Yakası, dizilerde oyunculu olarak yer almıştır. Son dönemde ise Hadi İnşallah Olur Olur, Düğün Dernek Yılmaz ve Çalgı Çengi gibi filmlerde yer almıştır. Yine Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile Düğün Dernek 2 – Sünnet filminde de yer almıştır. Şinasi Yurtsever Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i Organizasyon Bizim İşimiz dizisinde de yalnız bırakmamıştır. Şuanda Sinan Çalışkanoğlu ile İlk Buluşma Programını sunmaktadır. 

Ayhan Taş

Ayhan Taş 1971 Adana doğumlu sinema ve tiyatro oyuncusudur ve 47 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Tiyatro öncesi radyo programcılığı ve sunuculuğu yaptı. 1998 yılında ise Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’ne girdi. Bu bölümde tanıştığı dört arkadaşı ile beraber Mahşer-i Cümbüş tiyatro grubunu kurdu ve görev yaptı. Fox’ta yayınlanan Anında Görüntü Show da görev aldı. İşler Güçler ve Kardeş Payı Dizilerinde er aldı. Esin Taş ile evli bir kız babasıdır.

Sadi Celil Cengiz

Sadi Celil Cengiz 1983 yılında Samsun Çarşamba’da doğmuştur ve 35 yaşındadır. Hilal cengiz ile evlidir; oldukça çok yönlü bir kişilik olan Sadi Celil Cengiz oyuncu, yönetmen ve işletmeci olarak hayatını devam ettirmektedir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Bir süre gümrük memuru olarak çalışmıştır. İşler Güçler dizisi ile ilk ciddi oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Son olarak Hayatımın Aşkı dizisinde Baru karakteri ile yer almıştır ve Kalbimin Sultanı dizisinde kendisine yer bulmuş ama dizi tutmamıştır.