Seyhan Taşdemir Kimdir? Türkan Hanım’ın Konağı Güliz

Trt 1’in sevilen günlük dizi ve programı Türkan Hanım’ın Konağı’na Güliz karakteri ile genç oyuncu Seyhan Taşdemir  dahil oluyor. Hafta içi her sabah 09:00 da ekranlarda olan Türkan Hanım’ın Konağı’na yardımcı başrol oyuncusu olarak dahil olan Seyhan Taşdemir  kariyerinin en önemli işi için kamera karşısına geçecek.

Seyhan Taşdemir Kimdir?

7 temmuz 1997’de Adana’da dünyaya gelen güzel oyuncu 2020 yılı tibiari ile 23 yaşının içindedir. Çocukken voleybolcu olmak istese de lise döneminde oyunculuğa merak salınca eğitim almak için Tümay Özokur Akademiye yazılan Seyhan Taşdemir hareketli yaşamında enerjisini tiyatro ile atmış ve severek yaptığı oyunculukta da çok başarılı olmuştur. 2019 da Sinema Güzeli Yarışması’nın 1. olan Seyhan Taşdemir koyu bir Galatasaray fanı.

178 cm boyu ve 58 kg ağrılında olan  Seyhan Taşdemir düzgün bir fiziğe ve güzel de bir yüze sahiptir. Hayatında en çok güçlüklere karşı göğsünü siper eden bir anneyi oynamayı çık isteyen Seyhan Taşdemir Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde canlandıracağı Güliz  karakteri ile bu hedefine biraz daha yaklaşacak.

Daha önce bir çok tiyatro oyununda yer alan Seyhan Taşdemir ilk kez bir dizi ile kamera karşısına geçecektir. Güzel oyuncu instagram da @seyhanntasdemir kullanıcı adını kullanmaktadır.

seyhan tasdemir fotograflari

Türkan Hanım’ın Konağı Güliz Kimdir?

Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde Güliz 20’li yaşlarında başında korkusuz ve güzel bir kızdır. Güliz bir şekilde Türkan Hanım’ın Konağı’na girmeyi başaracaktır. Turkan Hanimin Konagi Guliz resimleri

Kadrosunda Arzu Yanardağ Mürşit Ağa Bağ ve Ayşen İnci gibi usta isimlerin yer aldığı Türkan Hanımın Konağı dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Türkan Hanımın Konağı Oyuncu