Yasak Elma Feyza Kimdir? Amacı ne? Ece Dizdar Kimdir?

Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosuna Feyza karakteri ile Ece Dizdar dahil olacak. Yasak Elma dizisi yeni sezona başlar başlamaz izleyici en çok Feyza karakterini merak etti ve Yasak Elma Feyza Kimdir sorusu sormaya başladı.

Bir çok izleyici güzelliği ile Ece Dizdar’ı göğe yere sığdıramadı. Yasak Elma dizisinde batmak üzere olan Çağatay’ı radarına alan Feyza Yıldız’ın da bir numaralı düşmanı olacak. Peki kimdir bu Feyza? Çaatay ile tanışıklığı nereden ve Yasak Elma’da hangi entrikaları çevirecek? Yasak Elma Feyza Kim? İşte detaylar

Yasak Elma Feyza Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Feyza Çağatay’ın üniversite döneminden arkadaşıdır. Üniversite yıllarında yakın iyi arkadaş olan Feyza ile Çağatay bir dönem aşk da yaşamışlardır; ancak Çağatay bir süre sonra Feyza’ya postayı koymuştur. Feyza daha sonra evlenmiş ve bir oğlu olmuştur. Uzun yıllar bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışan Feyza oğlunun tedavisi için işten çıkmış işte çıkınca da maddi sorunlar yaşamıştır.

Feyza Çağatay’dan yeni bir iş istemiş; Çağatay da yetenekli Feyza’yı şirketinde görmek istemiştir; ancak Feyza yıllar sonra yeniden gördüğü Çağatay’a ne kadar aşık olduğunu fark etmiştir. Çağatay’ın zor durumda olduğunu ve Yıldız ile de aralarının bozuk olduğunu anlayan Feyza’ya da gün doğmuştur.

Yasak Elma Beyza kimdir ece yılmaz dizi de bu karaktere hayat vermektedir.

Ece Dizdar Kimdir?

23 Kasım 1981 İstanbul doğumlu olan Ece Dizdar 40 yaşındadır. 40 yaşının içinde olmasına rağmen hale genç kızlara taş çıkaran bir fiziği olan Ece Dizdar son dönemde Hekimoğlu  dizisinde konuk oyuncu olarak yer almış ve başarısını ispat etmişti. Ece Dizdar son dönemde Güneşi Beklerken, Beş Kardeş ve En Son Babalar Duyar gibi önemli dizilerde rol almıştır. Oyunculuğun yanında seslendirme sanatçısı olarak da görev alan Ece Dizdar Gölcük depreminde tüm ailesini kaybetmiş bu travmadan da tiyatro ile çıkmıştır.

Ece Dizdar Kaç Yaşında?

Ece Dizdar 1981 doğumludur ve Yasak Elma dizisinde yer aldığı sırada 40 yaşının içindedir.

Ece Dizdar Boyu Kilosu

1.64 m boyunda olan Ece dizdar 53 kg ağırlığındadır ve yay burcudur.

Ece Dizdar Sevgilisi

Ece Dizdar oyuncu Emir Çubukçu ile sevgilidir.Ece Dizdar Yasak Elma da beyza karakteri ile yer alacaktır.

Yasak Elma Feyza Kimdir? Amacı ne? Ece Dizdar Kimdir? (1 Yorum)