Yemin 61. Bölüm ve 62. Bölüm Özeti 20 Mayıs 21 Mayıs Fragmanı

Yemin 20 Mayıs Resmi Özeti

Reyhan Emir’i Affedebilecek mi?

Reyhan’ı kaybetme korkusu yaşayan Emir artık daha fazla dayanamaz ve zaman kaybetmeden duygularını Reyhan’a açmaya karar verir. Emir her ne kadar Reyhan’ın aşkına karşılık vereceğini tahmin etse de Peki Reyhan Emir gibi geçmişi unutabilecek ve Emir’in hislerine karşılık verebilecek mi?

Diğer tarafta Talaz’ın ortaya attığı iddialar, Leyla ve Kemal’in arasını açmayı başaracaktır.

Yemin 61. Bölüm Özeti

Emir Reyhan‘a gözlerine bakıp adını söyleyemeseydim yaşayamazdım der. Reyhana sarılır. Cemre Yoncaya Reyhan kim diye sorar. Reyhan‘ı hatırlamıyordur. Yonca şaşırır. Emir Reyhan’ın elini tutar ve o benim karım der. Cemre şaka yaptı zanneder. Emir nikahta sen de vardın der. Emir Reyhan‘la konuşmak ister. Reyhan önce olur sonra da olmaz der. Talaz Kemal’e neden benim kızım seni ilgilendiriyor diye sorar. Kemal sen onun babası değilsin onu karanlık dünyada yaşatmana izin vermeyeceğim der. Emir Reyhan’ı duvara yaslar ve bu sefer konuşmaktan kaçamazsın der.

Yemin dizisinde 13. hafta hızlı başlayacak. Reyhan’ın kazadan yaralı olarak kurtulması sonrası Reyhan’ı kaybettiğini düşünen ve büyük bir korkuya kapılan Emir Reyhan’ı artık kıymetini anlayacak ve onsuz yaşayamayacağını da fark edecek; ancak Cemre’nin kötülükleri Yemin dizisinin sezon finali öncesi yine konağa bomba gibi düşecek.

 

Yemin 20 Mayıs  61. Bölüm Fragmanı

Yemin 60. Bölüm Detaylı Özeti

Emir Reyhan ve Cemre‘nin kaza yaptığını öğrenince hastaneye koşar. Melike çok üzülür. Leyla da Talaz‘ın bıçaklandığını duyunca Kemal‘i suçlar ve bayılır. Emir yolda Reyhan‘ı kaybedemem diye kahrolur. Taci de Kemal‘i Talaz‘ın şişlenmesinden sorumlu tutar. Cavidan Melike‘den Cemre ve Reyhan‘ın kaza yaptığını öğrenir ve çok üzülür. Bunu Suna‘dan saklarlar. Leyla uyurken Kemal yanına gelir. Emir hastanede Yoncadan zincirleme kaza olduğunu ve Cemre‘nin ufak yaralandığını öğrenir. Reyhan‘dan haber yoktur. Şehriye Kemal‘le Talaz‘ı çıkarmasını tartışır. Kemal Talaz suçlu der. Şehriye Leyla için kurtar derken Leyla gerek yok yardımını istemiyorum der. Leyla Talaz‘ı görmeye giderken Kemal sana göstermezler ben gidip onu çıkaracağım der. Leyla‘ ağlar ve Şehriye onu teselli eder. Emir Cemre‘yi eve bırakmadığı için pişman olur.

Emir Reyhan‘ı sorar ama Reyhan o hastanede yoktur. Emir diğer hastaneye gider. Cavidan Reyhan için çok üzülür. Reyhan‘a boşuna özür dilettiğini hatırlar. Cavidan pişman olur ve Nigar‘a Reyhan öldü der. Nigar şok olur. Hikmet Yoncanın yanından Emir‘i arar ve ben de oraya geliyorum der. Emir Sunaya bakmak için eve gitmesini ister. Emir Reyhan‘la anılarını hatırlar ve ağlar. Melike Nigar‘a Cavidan‘ın şokta olduğunu söyler. Şimdilik Suna ve Zeynep bilmeyecek der.

Kemal Talaz‘ın yanına gelir. Talaz‘ın kefaletini ödemiştir. Talaz tutuksuz yargılanacaktır. Her şeyi Leyla için yaptım ama onu pisliğe bulaştırmayacaksın der. Talaz Kemal‘e bilenir. Emir ve Zafer hemşireye Reyhan‘ı tarif eder ve sorar. Hemşire tarif ettiğiniz gibi biri ameliyatta ama kimliği yok der. Doktor çıkar ve hastayı kaybettik der. Emir yıkılır. Emir cesedi teşhis eder. Ölen Reyhan değildir. Kemal eve gelir ve Leyla‘ya Talaz iyi, taburcu olunca hapisten çıkacak der. Leyla ona teşekkür eder ve Talaz‘a gider. Emir Reyhan‘ı iki hastanede de bulamayınca sinirlenir. Zafer bu Reyhanın Cemre‘ye olmadığını gösterir der. Polis Emir‘i arar ve kazadaki aracın birinde Reyhan‘ın çantasını bulduk der.

Emir Reyhan‘ın arabada olduğunu düşünür. Nigar Sefer‘le Reyhan‘ı konuşurken Suna duyar ve üzülür. Emir Reyhan‘ın çantasındaki cüzdanda kendi resmini bulur ve ağlar. Reyhan‘dan bir iz yoktur. Zafer Emir‘i avutur. Emir anılarını hatırlar. Suna Reyhana bağırdığını hatırlar ve çok kötü ağlar. Emir Hikmet‘e bilgi verir. Hikmet Reyhan‘ın çocukluk resimlerine bakıp ağlar. Cavidan ve Nigar Reyhan‘a yaptıklarını hatırlayıp üzülürler. Zeynep ve Suna sarılıp ağlarlar. Emir perişan ve pişmandır. Talaz Leyla‘ya Kemal‘i kötüler. Duygu sömürüsü yapar. Leyla Talaza bu işleri bırak der. Talaz Kemal kızını bırakmak için seni yanında tutuyor der. Beni de içerde o şişletmiş der. Emir eve gelir ve Reyhan‘ı eve doğru yürürken görür. Emir çok sevinir ve hemen ona sarılır.

Yemin 61. Bölüm ve 62. bölüm tahmini

Yemin dizisinde Reyhan ve Cemre kaza yaptı. Leyla ise Talaz’ın hapiste şişlendiğini öğrendi. Reyhan’ın öldü haberi duyuldu. Benim tahminime göre bu bölümlerde Leyla Talaz‘ın şişlenmesinden Kemal‘i sorumlu tutacak. Aslında Talaz bilerek kendini şişlemiştir. Leyla Kemal’e çok kızacak. Kemal bir yandan Leyla için üzülecek bir yandan da onu Talaz‘ın sahtekârlık yaptığına inandırmaya çalışacak. Leyla ise Talaz‘ın canının derdindedir. Kemal‘i dinlemek bile istemeyecek. Reyhan ve Cemre de kazada ölmemiştir. Bence kazadan önce ikisi de arabadan atlamışlardır. Zincirleme kazada ölen başka kişilerdir. Bir yanlış anlama vardır.

Cavidan Reyhan için çok üzülecek. Ancak dizide Reyhan ve ya Cemre’nin ölebileceği çok düşük bir ihtimal. Bir ihtimal daha Cemre‘nin Reyhan’ı kaçırmış olabileceği. Aile Reyhan’ı öldü zannederek kahrolacak ancak otopsi sonucu cesedin Reyhan’a ait olmadığı anlaşılacak. Emir çok sevinecek ve Reyhan’ı aramaya başlayacak. Bu arada Reyhan Cemre’nin elinde bir yerde kapalı olabilir. Suna bu olaylar olurken tedavi olamayacak. Daha sonra olaylar yatışınca tedavisi devam edecek ve sonunda yürüyecek. Hikmet Reyhan’ın ölüm acısına dayanamayacak ve hastalığı nüks edecek. Tüm aile perişan olacak. Hikmet hastaneye kaldırılacak.

Yemin dizisi 20 mayıs özeti ve 21 mayıs özeti resmi olarak yayınlandığında sayfamıza eklenecektir. Şimdilik sizlere Yemin dizisi 61. bölüm ve 62. bölüm tahminini yayınlıyoruz.