Zeynep Elçin Kimdir? Sevgilisi Kim? (Kimse Bilmez Duygu)

Kimse Bilmez dizisi 11 haziran salı günü 20:30 da izleyicisi karşısına çıkacak. Kimse Bilmez dizisinde Zeynep Elçin Duygu isimli güzel bir eczacı kız olarak ekran karşısına çıkacak.

Kimse Bilmez dizisi tüm oyuncu kadrosu ve Kimse Bilmez dizisi karakterlerinin detayları için tıklayınız Kimse Bilmez OyuncularıKimse Bilmez oyuncuları

Kimse Bilmez Duygu Kimdir?

Duygu güzeller güzeli; temiz kalpli ve akıllı bir kızdır. Duygu mahalleye yeni gelen Ali Hocaya deliler gibi aşıktır. Her ne kadar annesi Duygu’nun eğitimli kültürlü bir kız olduğunu Ali Hocanın ise basit bir tamirci olduğunu söylese de Duygu annesini dinlemez; çünkü Duygu’nun gözü Ali Hocadan başkasını görmez. Duygu Ali Hoca ile evlenmeyi beklerken mahalleye Sevda denen bir kızın olaylı şekilde gelmesi ile işler çok karışacaktır.

Ünlü olabilmek ümitleri ile yola çıkan Sevda’nın başı Sevda’ya saplantılı şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya ile derttedir. Sevda’nın Uygar’dan kurtulmak için eski bir ajan olan Ali’den yardım istemesi ile başlayan hikayede Ali’nin kardeşi Süleyman’da Duygu’ya aşık olacak  Pilot lakaplı Süleyman aynı zamanda mafya lideri olan acımasız bir adamdır. Kimse Bilmez eczacı Duygu

Aslında Pilot Süleyman ile Ali hoca kardeştir. Süleyman’ın gözü ise Duygu’dan başkasını görmez; ancak Duygu Ali Hocanın Sevda’ya aşık olduğunu bile bile Ali Hocadan vazgeçmez.
kimse bilmez duygu resimleri

Zeynep Elçin Kimdir?

Zeynep Elçin 1990 Gaziantep doğumludur ve 29 yaşındadır. Babası daha o çocukken evden giden Zeynep köyde baba özlemi ile büyümüştür. Çok çalışkan bir insan olan Zeynep Elçin tutucu bir ailede büyüdüğü için çocukluktan beri oyuncu olmak istese de ailesi onun oyuncu olmasına izin vermemiştir.

Daha 18 yaşında zorla evlendirilmek istenince evden kaçmıştır. Üniversite sınavında iktisat bölümünü kazanan Zeynep Elçin İktisatçı değil oyuncu olmak konusunda yetenekli olduğuna karar verince İstanbul’a oyunculuk eğitimi almaya gelmiştir.

Zeynep Elçin ilk dizisi Şeref Meselesi dizisidir. Daha sonra Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde kendini göstermeyi başarmıştır. Sadece dizilerde değil reklam filmlerinde de yer almıştır. Son olarak 2015 de Media Markt reklamında yer almıştır. Zeynep Elçin Rüzgarın Kalbi dizisi ile oyunculukta önemli bir yükseliş dönemine geçmiştir. Göç Zamanı ve Savaşçı yer aldığı önemli dizilerdendir. Daha önce hiç dizide baş rolde yer alamamıştır.

Zeynep Elçin En Büyük Hayali Ne?

Hollywood’da bir sinema filminde oynamak Zeynep Elçin’in ulaşmak istediği en büyük hayalidir.

Zeynep Elçin Sevgilisi Kim?

Hüseyin Yiğit ile 2014 de evlenen Zeynep Elçin eşinden şiddet gördüğünü iddia etmiş ve dava açmıştır. Özellikle eşinin de oyunculuk konusunda kendisine karşı çıktığını belirtmiştir. Zeynep Elçin şuanda Umut Özgür Özcan ile sevgilidir.

Zeynep Elçin Sevgilisi Kim

Zeynep Elçin Burcu Ne?

Zeynep Elçin’in burcu kova burcudur.

Zeynep Elçin Boyu Kaç Cm?

Zeynep Elçin 1.68 m boyunda ve 53 kg’dır.
Zeynep Elçin resimleri 2019 2020

Bir çok izleyici tarafından daha başlamadan senaryosu eleştiri yağmuruna tutulan Kimse Bilmez  dizisinde Ali ve Sevda’nın imkansız aşk hikayesi izleyicisi karşısına çıkarılacak.

Zeynep Elçin Kimdir? Sevgilisi Kim? (Kimse Bilmez Duygu) (1 Yorum)