Ali Önsöz Kimdir? Suçlu Dizisi Bora

Ali Önsöz Suçlu dizisi oyuncusu oldu. Peki Ali Önsöz Kimdir? Oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan Serkan Altunorak ve Atakan Hoşgören gibi oyuncuların yer aldığı Suçlu dizisinde daha önce hiç bir dizi de yer almayan Ali Önsöz  dahil oldu. Suçlu dizisi yapımcısı O3 Medya dizi de Bora karakterine hayat verecek oyuncuyu özel bir seçme yaparak belirledi. Suçlu dizisinin kilit karakteri Bora karakteri olacak zira Bora Suçlu dizisinde garson Ayşe’nin ölüm olayının bir numaralı zanlısı Bora olacak. Peki Suçlu dizisi Bora Kimdir?

Ali Önsöz Kimdir?

Suçlu dizisinde Bora karakteri ile yer alacak Ali Önsöz amatör bir oyuncudur. Sosyal medyada @babanaaber kullanıcı adı ile yer alan Ali Önsöz daha önce hiç bir dizide yer almasa da filmlerde yer almıştır. Ali Önsöz kimdir Suçlu dizisi oyuncusudur.

Aslen Antalya’lı olan Ali Önsöz  hem oyunculuk yeteneği ile hem de fiziksel görünüşü ile Suçlu dizisinde ki suçlu Bora’ya hayat vermeyi hak etmiştir.

O3 Medya Suçlu dizisinde ki Bora karakterini özellikle tanınmamış bir simadan seçmek istedi. Ali Önsöz  ise Bora karakteri için uygun görülen tek aday oldu.

Suçlu Dizisi Bora Kimdir?

Suçlu dizisinde Bora 20’li yaşlarda madde bağımlısı bir gençtir. Her yerinde dövmeleri olan Bora garson Ayşe’nin ölüm olayının bir numaralı zanlısı olarak polisin eline geçer ancak suçu ispatlanamadığı için Bora suçsuz kabul edilir. Suçlu Dizisinde Bora karakterine Ali Önsöz isimli oyuncu hayat verecek