Kızılcık Şerbeti Giray Kimdir? (Doğa’nın Sevgilisi)

 

Kızılcık Şerbeti Giray Kimdir? SHOW TV ekranlarının en sevilen yapımı Kızılcık Şerbeti dizisine Giray Şifacıgil karakteri katılıyor. Karaktere yakışıklı oyuncu Kaan Taşaner hayat verecek.

SHOW TV ekranlarında her cuma 20.00’da izleyicisi ile buluşan Kızılcık Şerbeti dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda  Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör,Kaan Taşener, Sibel Taşçıoğlu, Selin Türkmen, Sevim Erdoğan, Yiğit Dikmen, Aysun Demir, Gizem Coşkun, İrem Deniz, Özge Özacar gibi isimler yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti Giray Kimdir?

Kızılcık Şerbeti dizisinde Giray Şifacıgil karakterine yakışıklı oyuncu Kaan Taşaner hayat verecek. Türkiye’nin en büyük ilaç tedarik ve dağıtım firmalarından biri olan Şifacıgil Holding’in veliahtı olan Giray, Doğa’nın partneri olacak. Bildiğimiz üzere Doğa, geçtiğimiz bölümlerde Fatih’ten boşanmıştı. Doğa da Giray’dan hoşlanınca sevgili olmaları kaçınılmaz olacak.

Kaan Taşaner Kim?

Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan isimlerden Kaan Taşaner 23 Nisan 1979 Antalya doğumludur. 2024 yılı itibari ile 45 yaşının içinde olan oyuncu Konya Selçuk Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılından bu yana aktif olarak Türk Sinema-Televizyonunda sayısız yapımda rol alan oyuncu daha önce Uyanış: Büyük Selçuklu, Diriliş Ertuğrul, Kuzey Güney gibi yapımlarda da rol almıştır.

Kaan Taşaner Bazı Popüler Dizileri

  • Kızılcık Şerbeti- Giray
  • Başım Belada- Çağdaş
  • Kanunsuz Topraklar- Yavuz
  • Diriliş Ertuğrul- Gündoğdu Bey
  • Uyanış:Büyük Selçuklu- Mithras
  • Kuzey Güney- Komiser Şeref

Kaan Taşaner Sevgilisi

İnstagramda @kaantasaner kullanıcı adıyla yer alan yakışıklı oyuncunun yaklaşık olarak 150 bin takipçisi bulunmaktadır. Yaptığı paylaşımları incelediğimizde sevgilisi hakkında bir bilgiye rastlayamadık.

Kızılcık Şerbeti Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız