Yeni Başlayacak Diziler

Son Nefesime Kadar Oyuncuları
Son Nefesime Kadar oyuncuları belli oldu. Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’ın başrollerini paylaşacağı Son Nefesime Kadar dizisinin bir diğer başrol oyuncusu ise Emre Bey oldu. Uyarlama bir dizi olarak ekranlara..
Kaderimin Oyunu Oyuncuları Kadrosu
3 Aralık Cuma 2021 de Star TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Kaderimin Oyunu oyuncuları belli olmaya başladı. Kaderimin Oyunu Oyuncu Kadrosunda Öykü Karayel Akın Akınözü ve Sarp Apak yer alacak...
Mahkum Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Yeni Gelen Dahil)
MF Yapım 2017 Yapımı Güney Kore dizisi İnnocent Defendant’ın yayın haklarını satın aldı. Mahkum oyuncuları belli oldu. Onur Tuna Mahkum dizisinde Cumhuriyet Savcısı Ağıt Bulut karakteri ile erkek başrol oyuncusu..
Avşar Film’den Masum ve Güzel Dizisi Geliyor
Avşar Film 2021 2022 sezonunda Masum ve Güzel  isminde yeni bir dizi için hazırlıklara başladı. Herhangi bir kanala satışı olmadan çekilmeye başlanacak Masum ve Güzel  dizisi genç ve dinamik oyuncu..
Skandal Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)
Skandal oyuncuları belli olmaya başladı. Skandal dizisinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır ve Aslı Enver birlikte yer alacak. The Good Wife dizisinden uyarlanacak olan Skandal dizisinin yapımcısı Limon film olacak. Skandal..
Alp Arslan Oyuncuları Karakterleri (Tüm Oyuncular)
Akli Filmin Alp Arslan Büyük Selçuklu dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Alp Arslan Oyuncuları Fahriye Evcen ve Barış Arduç olacak. Alp Arslan dizinin tüm oyuncularını konumunda ilerleyen günlerde bulabileceksiniz. Geçen..
Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi 2021
Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 eylül 2021 salı akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile bulaşacak. Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuların Gökçe Bahadır ve Yiğit Kirazcı olacak. Evlilik Hakkında Her..
İçimizden Biri Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi
İçimizden Biri oyuncularından ilki belli oldu. Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Renan Bilek ve Derya Alabora İçimizden Biri oyuncuları arasında yer alacak. İçimizden Biri dizisi 12 eylül pazar akşamı Show Tv..
Seyyar Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi (Puhu TV)
Seyyar Dizisi 2021 sonunda Puhu TV ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Seyyar Dizisi Oyuncuları Ozan Ağaç, Özge Özacar ve Erdem Kaynarca olacak. Seyyar Dizisi yapımcısı Limon Filmden olurken Seyyar Dizisinin yönetmeni..
İlk ve Son Oyuncuları ve Kadrosu
İlk ve Son Oyuncuları belli oldu. İlk ve Son dizisi oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci ve Salih Bademci yer alacak.   Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel Özge Özpirinçci  Deniz   Salih Bademci..