Dizi Haberleri

Çok Güzel Hareketler 2 Kadrosu Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular
Çok Güzel Hareketler 2 kadrosu değişiyor. Çok Güzel Hareketler 2  3. sezonu ile 2021 eylül ayında izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek; ancak yeni sezonda Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncu kadrosunda..
Aşk Mantık İntikam Zeynep Kimdir? Sevda Baş Kimdir?
Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncu kadrosunda Sevda Baş da yer alacak. Sevda Baş Aşk Mantık İntikam dizisinde Zeynep karakteri ile yer alacak. Böylece Aşk Mantık İntikam Zeynep kimdir sorusu da..
Baht Oyunu Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?
Baht Oyunu Ne Zaman Final Yapacak ? sorusu cevabını buldu. Baht Oyunu dizisinin 13. bölümü ile 7 eylül 2021 de final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Baht Oyunu sosyal medyada..
Aziz Dizi Oyuncuları Kadrosu Senaristi Yapımcısı
Aziz dizisi 2021 eylül ayında Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Aziz Dizisi Oyuncuları da belli oldu. Aziz dizisi oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Ahmet Mümtaz Taylan ve Fırat Tanış da..
Kuruluş Osman Turan Alp Kimdir? Hakan Ummak’ın Sevgilisi Kim?
Kuruluş Osman dizisi oyuncu kadrosuna Hakan Ummak Turan Alp karakteri ile dahil olacak. Böylece Kuruluş Osman  Turan Alp kimdir sorusu da cevabını bulmuş olacak. Kuruluş Osman Turan Alp Kimdir? Kuruluş..
Ölüm Bize Yakışır Oyuncuları Kadrosu Hikayesi Senaristi
Ölüm Bize Yakışır oyuncuları belli oldu. Ölüm Bize Yakışır dizisi oyuncu kadrosunda İlayda Alişan, Hazal Subaşı, Ezgi Eyüboğlu ve Ceren Moray gibi isimler yer alacak. Ölüm Bize Yakışır Yapımcısı: Ölüm..
Kalp Yarası Müge Kimdir? Naz Sayıner’in Sevgilisi Kim?
Süreç Film sonunda yeni dizisi Kalp Yarası Müge kimdir sorusuna yanıt verdi. Güzel oyuncu Naz Sayıner Kalp Yarası dizisinde Müge Güvenci karakteri ile izleyicisi karşısına çıkmaya hak kazandı. Merve Çağıran,..
Mahrem Dizisi Konusu Oyuncuları ve Karakterleri
Sezona bomba gibi dizilerle giren ve reyting rekorları kıran TRT 1 yeni projelerle dikkat çekmeye devam ediyor. Adında söz ettireceğe benzeyen yeni bir dizi için kollar sıvanmış durumda. Milli İstihbarat..
Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Devam Edecek mi? Neden Final Yaptı?
Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Devam Edecek mi ? ve Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Neden Final Yaptı? soruları izleyicinin gündeminde ki sorulardan. Güzel sunucu Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar..
Allah Yazdıysa Bozsun Oyuncuları Vizyon Tarihi
Lara1 Yapım’ın yeni filmi Allah Yazdıysa Bozsun 2021 sonunda beyaz perdede olacak. Allah Yazdıysa Bozsun oyuncuları da beli oldu. Allah Yazdıysa Bozsun filminde Gonca Vuslateri, Burak Yamantürk ve Pelin Öztekin..