Dizi Haberleri

Yeşil Vadinin Kızı Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil)
Yeşil Vadinin Kızı oyuncu kadrosu belli oldu. Yeşil Vadinin Kızı oyuncuları arasında Beren Gökyıldız ve Aslı Altıkulaç Saçar da yer alacak. Yapımcılığını Yeşil Yapım’ın üstlendiği Yeşil Vadinin Kızı  dizisinin yönetmen..
Kendinden Kaçak Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi
Avlu dizisinde Demet Evgar’ın kızını oynayan ve adından söz ettiren Eslem Akar’ın yeni projesi belli oldu. Son olarak Aile Şirketi dizisinin 2. sezonunda oynayan ve yıldızı gün geçtikçe parlayan Eslem..
Barbaroslar Meryem Kimdir?
Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde çok önemli değişiklikler yaşanacak. Bir türlü reytingleri artmayan ve maliyetinin altında bir kazanç getiren Barbaroslar dizisinin yönetmen ve senaristlerinden sonra şimdi de oyuncu kadrosunda köklü değişiklikler..
Yalnız Kurt Doğan Sakınma Kimdir? Murat Han Hangi Dizilerde Oynadı?
Atv ekranlarında yer alacak olan Yalnız Kurt dizisi ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Dizinin oyuncu kadrosu her geçen gün şekillenirken Yalnız Kurt dizisine 3 yeni isim daha geldi. Osman..
Yalnız Kurt Sare Türkmen Kimdir? Damla Colbay Nereli Kaç Yaşında?
Sen Anlat Karadeniz, Kızıl Elma, Sakarya Fırat ve Kurtlar Vadisi gibi projelerin mimarı Osman Sınav’dan dev bir yapıt daha geliyor. M. Çağatay Tosun’un yöneteceği dizide Hasan Denizyaran ile Cihan Ünal..
Ali Emir Doğrul Kimdir? Annemizi Saklarken Can (Çocuk Oyuncu)
OJO Pictures tarafından ekranlara çıkacak olan Annemizi Saklarken dizisinde geri sayım devam ediyor. Etkili senaryosu ve oyuncuları ile merak uyandıran dizide Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ece Yaşar, Hatice..
Annemizi Saklarken Ela Kimdir? Derya Pınar Ak Kaç Yaşında?
Genç ve ünlü oyuncuları bir araya getiren Annemizi Saklarken dizisi merak konusu olmaya devam ediyor. En son Benim Adım Melek dizisinde başarılı bir oyunculuk ortaya koyan Kutsi’nin de aralarında bulunduğu..
Çocuk Oyuncu Pelin Kimdir? Annemizi Saklarken Elif Kurtaran
Merakla beklenen Annemizi Saklarken dizisinde oyuncular belli olmaya devam ederken en fazla da çocuk oyuncular dikkat çekiyor. Birbirinden yetenekli çocuk oyuncunun dizide yer alacağı söylenirken belki de bunlardan en dikkat..
Annemizi Saklarken Bora Kimdir? Erdem Kaynarca Hangi Dizilerde Oynadı?
Üç çocuk annesi Handan’ın etkileyici hikayesini konu edinen ve OJO Pictures imzalı Annemizi Saklarken dizisinde flaş hamleler yaşanıyor. Başrollerinde; Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ece Yaşar, Hatice Aslan gibi..
Ozan Akbaba Eşkıya’dan Neden Ayrıldı? İlyas Geri Dönecek mi?
Ozan Akbaba’nın 7. sezonu ile ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ‘dan ayrılacağı iddia edilmişti. Ozan Akbaba ise eylül ayı başında yeniden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile anlaştığını..