Dizi Haberleri

Nil Sude Albayrak Biyografisi (Oyuncu)
art11management2in oyuncusu olan Nil Sude Albayrak Serenay Sarıkaya’lı Şahmeran dizisi kadrosuna seçildi. Güzel oyuncu Şahmeran dizisi ile en önemli oyunculuk deneyimi için kamera karşısına geçecek. Daha önce Eti Gong reklamlarında..
Berfu Halisdemir Kim? Biyografisi
Berfu Halisdemir genç bir tiyatro oyuncusudur 2018 de sahnelenen Japon Kuklası / Beşinci İşçi oyununda yer alarak tanınmıştır. İstanbul’da yaşayan ve yüzmeyi çok seven Berfu Halisdemir ilk ekran deneyimini Netflix’in..
Son Yaz Yeni Gelen Oyuncular (Ayrılan Oyuncular)
O3 Medya’nın  2. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkacak Son Yaz dizisinde çok önemli oyuncu değişiklikleri yaşanacak. Hatırlanacağı üzere  ilk sezonda Halil Sadi ölmüştü. Son Yaz’ın 2. sezonunda giden geleni aratır..
Masumlar Apartmanı Han’ın Deli Arkadaşı Anıl Kim?
Masumlar Apartmanı dizisinde yeni sezon başladı. Yeni sezonda en çok merak edilen Masumlar Apartmanı Han’ın Deli Arkadaşı Anıl kimdir oldu. Dizi de ilk sezon pasif bir rol olan Anıl rolü..
Beren Nur Karadiş Kimdir? Yargı Dizisi Defne Kim?
Beren Nur Karadiş Yargı dizisinin çocuk başrol oyuncusu oldu. Peki Beren Nur Karadiş Kimdir?  Yargı dizisinde Yargı dizisinde Defne karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak Beren Nur Karadiş  dizi de erkek..
Masumlar Apartmanı Rüya Kim? Gerçek Hikayesi Ne?
Masumlar Apartmanı dizisinde nöbet değişikliği yaşandı. Diziden ayrılan kadın başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah’ın yerine diziye Rüya karakteri ile Melisa Şenolsun dahil edildi. Farah Zeynep Abdullah’ın ayrılması ile orijinal hikayeden..
Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir? İrem Ecem Başarır Kim?
Uzak Şehrin Masalı dizisinde Besime karakteri dizinin ilk bölümünde ki üstün oyunculuk performanslı ile milyonlarca izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Peki Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir? Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay’ı..
Uzak Şehrin Masalı Elif Kimdir? Umay’ın Kızı (Derya Pınar Ak)
Uzak Şehrin Masalı Elif kimdir sorusu sonunda cevabını buldu. Uzak Şehrin Masalı dizisinde Elif karakteri ile karşımıza güzel oyuncu Derya Pınar Ak çıkacak. Derya Pınar Ak Uzak Şehrin Masalı dizisinde..
Uzak Şehrin Masalı Kars’ın Neresinde Çekiliyor?
12 eylül pazar akşamı Fox TV de izleyicisi karşısına çıkan Uzak Şehrin Masalı dizisi ilk bölümü ile izleyiciyi büyüledi. Sitemizi ziyaret eden izleyiciler Uzak Şehrin Masalı Kars’ın Neresinde  çekiliyor sorusunu..
Uzak Şehrin Masalı Melik Kim? Baran Deniz Yüksel Kimdir?
Uzak Şehrin Masalı dizisinde Melik karakteri ile karşımıza Baran Deniz Yüksel çıkacak. Çocuk oyuncu Baran Deniz Yüksel daha önce de Menajerimi Ara’da yer almış ve çok sevilmişti. Peki Uzak Şehrin..