Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Zoyi Kimdir? Göktuğ Alp’in Hatunu- Sevgilisi (Hazal Benli)
Kuruluş Osman Göktuğ Alp’in Hatunu Zoyi Kimdir? sorusunun cevabı belli oldu. Göktuğ Alp’in hatunu – sevgilisi olan Zoyi karakterine Hazal Benli hayat verecek Son olarak Hizmetçiler dizisinde Aslı  karakteri ile..
Kuruluş Osman Sultan 2. Mesud Kimdir? Şener Savaş Kimdir?
Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Rafet karakteri ile çok sevilen Şener Savaş Kuruluş Osman dizisine çok önemli bir rol için konuk olacak. Şener Savaş Kuruluş Osman dizisinde Sultan..
Sezanur Sözen Kimdir? Kuruluş Osman Eftelya Kim?
2. sezonunda kadrosuna 15’den fazla yeni oyuncu dahil ederek yeni sezona daha güçlü gelmeye hazırlanan Kuruluş Osman dizisi kadrosuna son olarak Sezanur Sözen dahil oldu. Sezanur Sözen Kuruluş Osman dizisinde..
Eren Vurdem Kuruluş Osman’dan Neden Ayrıldı? İşte Cevabı Konuralp Öldü
Kuruluş Osman dizisinin 17 haziran akşamı ekranlara gelen 26. bölümünde izleyiciyi çok üzen sahneler olacak. Kuruluş Osman dizisine sonradan Konuralp karakteri ile dahil olan ve çok sevilen Eren Vurdem’in ayrılacağı..
Kuruluş Osman Hazal Kimdir? Gerçek Amacı Ne?
Kuruluş Osman dizisi sezon finali yapmaya hazırlanırken dizisinin kadrosuna son olarak Yeşim Ceren Bozoğlu dahil oldu. Daha önce oyuncu kadrosunu Çağkan Çulha ve Sezgin Erdemir  gibi önemli oyuncular ile güçlendire..
Kuruluş Osman Bamsı Ölecek mi?
Kuruluş Osman dizisinin karantina çekimleri devam ediyor. İstanbul’da devam eden çekimlerde bir çok izleyicimiz Nurettin Sönmez’in  yani Bamsı’nın diziye devam edip etmeyeceğini soruyor; özellikle de Kuruluş Osman dizisinin 21. bölümünde..
Kuruluş Osman Bahadır Bey Kimdir? Çağkan Çulha
Kuruluş Osman dizisi kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Kuruluş Osman  dizisinin 29 nisan çarşamba akşamı ekranlara gelen 19. bölümünde diziye çok önemli iki transfer dahil edildi. Kuruluş Osman..
Kuruluş Osman Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Kuruluş Osman dizisi set ekibi  yeni sezona 17 ağustos 2020 de başlayacak. Oyuncuların bayram sonrası sete çıkmak için 2 haftalık bir tatil süresi var daha sonrasında tüm ekip korona virüs..
Kuruluş Osman Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2. Sezon
Kuruluş Osman dizisi yapımcısı Mehmet Bozdağ Kuruluş Osman dizisini 4 – 5 sezon çekmeyi planladıklarını ve dizilerinin 2020 2021 yeni sezonunda da ekranlarda olacağının müjdesini verdi.  Kuruluş Osman dizisi 2...
Kuruluş Osman 8 Nisanda Yayınlanacak mı? 18. Bölüm Var mı?
Tekden Film’in sevilen dizisi Kuruluş Osman 1 nisan 20202 çarşamba akşamı 17. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Bir çok dizinin yayınlanmadığı hafta Kuruluş Osman dizinin yayınlanması ve evde sıkılan izleyiciyi..