Kuruluş Osman Bamsı Ölecek mi?

Kuruluş Osman dizisinin karantina çekimleri devam ediyor. İstanbul’da devam eden çekimlerde bir çok izleyicimiz Nurettin Sönmez’in  yani Bamsı’nın diziye devam edip etmeyeceğini soruyor; özellikle de Kuruluş Osman dizisinin 21. bölümünde ekranlara gelen bir sahnede Bamsı beyin durumunu iyiden iyiye merak ettirdi. Peki Bamsı bey ölecek mi?

Kuruluş Osman Bamsı Ölecek mi?

Kuruluş Osman dizisinde Bamsı kolundan iki ok alsa da ölmeyecek ve kurtulacaktır.

Kuruluş Osman dizisinde Osman bey oldukça zor durumdadır. Aygül’ün Osman beyi kandırması ile işler içinden çıkılmaz bir hal alacak. Osman bey Aygül’e gerçekleri gösterip onun gözünü açmak isterken Aygül ise Osman beyi kandırır ve Alişar beyin himayesine girer. Alişar beyin hanımı olan Aygül Alişar’a abisinin katili olduğunu düşündüğü Osman beyi yakalatır. Osman bey yakalanmasından sonra Alişar Osman’dan kurtulmak için onu sorgusuz sualsiz asmak ister; ancak Osman beyi emmisi Sungur Tekin gelerek Osman beyi Alişar’ın elinden alacak. Alişar bir kez daha kötü emellerine ulaşamasa da Bamsı ve Gündüz bey için işler daha zor bir hal alacak.

Dündar beyin yeni gelen oğlu Bahadır Bey Dündar’ı yeniden obada iktidar yapmak istemektedir. Gündüz bey Bahadır Beye güvense de bu güveni boşa çıkaran Bahadır bey Gündüz beye bir zarar veremese de Bamsı bey önce kolundan sonra kendini vuranı görünce kalbinden vurulacaktır.

Bamsı bey kolundan aldığı iki ok ona oğlunu  emaneti Burçin hatundan gelecektir. Burçin öyle büyük bir ihanetin içine düşecektir ki sonradan bu yaptığı için çok pişman olsa da elinden bir şey gelmeyecektir. Kuruluş Osman Bamsı Ölecek mi

Nurettin Sönmez Kuruluş Osman’dan Ayrılacak mı?

Bize gelen bilgilere göre Kuruluş Osman dizisi ile Nurettin Sönmez’in sözleşmesi bu sezon sonuna kadar yani haziran sonuna kadar devam ediyor. Tahminimizce Kuruluş Osman dizisinden önemli ayrılıklar olsa da ayrılan oyunculardan biri Nurettin Sönmez olmayacaktır.