Kuzey Yıldızı Sete Çıktı. 28. Bölüm 6 Haziran’da

Kuzey Yıldızı izleyicileri için harika bir haber bugün ajanslara ulaştı. Sektörün korkusuz yapım ekiplerinden Süreç Film Kuzey Yıldızı  dizisi için mayıs başında tekrar sete çıkma kararı almıştı ancak Ordu’ya yani büyük şehirlere getirilen seyahat yasağı işleri karıştırmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bazı büyük şehirlere olan seyahat yasağını kaldırması ile Kuzey Yıldızı dizisinde işler netleşti.

Ordu’nun da seyahat yasağı kalkan büyükşehirlerden biri olması ayrıca ilde son dönemde neredeyse Korona Virüs vakasının görülmemesi Kuzey Yıldızı İlk aşk dizisi için bulunmaz fırsat oldu. Özellikle Survivor izlemek istemeyen izleyiciler için cumartesi akşamları çok iyi bir alternetif olacak Kuzey Yıldızı dizisi için set tarihi 20 mayıs.

Kuzey Yıldızı Ne Zaman Sete Çıkacak

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncularına 20 mayıs çarşamba günü Ordu’da buluşma talimatı verildi. Ordu’ya ucak seyahatinin de önün açılması ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın tüm oyuncuları 19 mayıs salı Ordu’da olacak ve 20 mayıs 2020 çarşamba günü Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm çekimleri tamamlanacak. Kuzey Yıldızı 28. bölüm çekimleri seti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 29. bölüm çekimlerini de tamamladıktan sonra Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 28. bölümü Show TV’ye teslim edilecek ve Kuzey Yıldızı 28. bölüm 6 haziran 2020 cumartesi günü yayında olacak.

Kuzey Yıldızı 31. bölümü ile Sezon Finali Yapabilir

Şuanda bizlere kesin bilgi ulaştırılmasa da Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yaz boyu bir yaz dizisi gibi devam etmeyeceği kesin. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi önemli bir değişiklik olmazsa 31. bölümü ile yani 4 bölüm yayınlandıktan sonra 27 haziran 2020 cumartesi günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecektir.