Zeynep Kankonde Kuzey Yıldızı Dizisinden Neden Ayrıldı? Pembe Neden Yok?

İzleyici bilmiyorum farkında mı ancak Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın kadrosunda önemli bir ayrılık yaşandı. 28 kasım 2020 de ekranlara gelen 41. bölümden itibaren Zeynep Kankonde Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi kadrosundan ayrıldı. Oyuncu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Cast listesinde de artık yer almıyor. Zeynep Kankonde ile birlikte dizi de Doktor Cihan karakterine hayat veren Emrah Özdilek  de diziden ayrıldı. Peki Emrah Özdilek ve Zeynep Kankonde Kuzey Yıldızı dizisinden neden ayrıldı? İşte cevabı

Zeynep Kankonde Kuzey Yıldızı Dizisinden Neden Ayrıldı?

Zeynep Kankonde bilindiği üzere 40 yaşında bir oyuncu ve bir kız çocuğu sahibi.  Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi de Ordu’da çekiliyor; bu nedenle Zeynep Kankonde kızına yeteri kadar vakit ayıramıyor. 25 yaşında anne olan Zeynep Kankonde 15 yaşında zenci bir kız çocuğu sahibi. kuzey yildizi Pembe Neden Yok

Zeynep Kankonde Kuzey Yıldızı Christian Kankonde ile evlenmiş ancak evlilikleri çok uzun sürmeyince eşinden boşanmış ancak eşinin soy adını kullanmaya devam etmiştir. Zeynep Kankonde’nin kızı bir de hasta olunca Zeynep Kankonde kızını bırakıp Ordu’da daha fazla kalmak istemedi bu nedenle de yapımcıya ayrılmak isteğini belirtti ve Zeynep Kankonde  Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden ayrıldı.

Kuzey Yıldızı Pembe Neden Yok?

Kuzey Yıldızı dizisinde Pembe karakteri belli bir süre senaryoda yer almayacak; Pembe karakteri pandemi süreci bittiğinde ve Zeynep Kankonde’nin kızı tam olarak sağlığına kavuşursa Zeynep Kankonde Kuzey Yıldızı dizisine dönebilir ve bu durumda da Pembe Kuzey Yıldızı’na geri dönmüş olur.

Zeynep Kankonde’nin yerine Kuzey Yıldızı  dizisine komedi açığı kapatılsın diye Cevher karakteri ile Cengiz Bozkurt dahil edildi. 

Etiketler