Ekin Su Kimdir? Kaç Yaşında? Biyografisi Kuzey Yıldızı

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu 2. sezonda büyümeye devam ediyor. Daha önce Bahar karakteri ile Melis Sabah’ın dahil olduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisne şimdi de Ekin Su dahil oldu. Genç oyuncu Ekin Su dizinin yeni sezon senaryosunda oldukça dikkat çekici bir karaktere hayat verecek. Daha önce Miss Turkey 2017’ya katılan ancak dereceye giremeyen Ekin Su Kansu şimdi de ilk kez kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Bilindiği üzere Kuzey Yıldızı dizisine daha önce Burak Khan Mahmut Kaptan karakteri ile Burcu Binici Tülin karakteri ile ve  Zeynep Koltuk da Şule karakteri ile dahil olmuştu. Kuzey Yıldızı dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncular için tıklayınız Kuzey Yıldızı Yeni Gelen Oyuncular

Ekin Su Kansu Kimdir?

Ekin Su 1996 Ankara doğumludur ve 24 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesi, Uygulamalı Teknoloji Ve İşletmecilik Yüksek Okulu, Turizm Ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Ekin Su Kansu 1,77 cm boyundadır. Daha önce modellik yapan Ekin Su Kansu ilk kez Kuzey Yıldızı İlk aşk dizisi ile kamera karşısına çıkacaktır. Ekin Su bir çok defilede model olarak yer almıştır. Ufuk Ergin’in sahibi olduğu Socia ajansa kayıtlıdır.

Bir çok yapımcıdan oyunculuk teklifleri alan Ekin Su oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra Kuzey Yıldızı dizisini seçmiştir. Ekin Su sosyal medya hesabı İnstagram da ekinsuofficial kullanıcı adını kullanmaktadır. Ekin Su kuzey yıldızı dizisi

Ekin Su Kaç Yaşında?

Ekin Su 24 yaşındadır ve 1996 doğumludur.

Ekin Su Kansu Hangi Dizilerde Oynadı?

Ekin Su Kansu Kuzey Yıldızı dizisi ile ilk deneyimini yaşayacaktır. Ekin Su Benimle Söyle yarışmasında jürilik yaparak dikkat çekmişti.

Ekin Su kansu resimleri