Kuzey Yıldızı Bulut Kimdir? Bulut ve Yıldız Evlenecek mi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine yeni sezonda yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere diziye daha önce Melis Sabah Bahar karakteri ile ve Burak Khan ise Mahmut Kaptan karakteri ile dahil olmuştu. Ayrıca güzel oyuncu Ekin Su’nun da diziye dahil olacağı açıklanmıştı. Yapılan son açıklamaya göre  son olarak Diriliş Ertuğrul ve İnadına Yaşamak dizilerinde yer alarak büyük çıkış yakalayan Armağan Oğuz’da Bulut karakteri ile Kuzey Yıldızı dizisine dahil olacak. Peki diziye yeni gelen bu Bulut kimdir? Amacı nedir?

Kuzey Yıldızı Bulut Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Bulut Yıldız’ın üniversiteden sınıf arkadaşıdır. Üniversite dönemlerinde oldukça iyi anlaşan ve çok samimi arkadaş olan Yıldız ve Bulut uzun bir dönem görüşmeseler de hala aralarında ki samimiyeti korumayı başarmışlardır.

Bulut Yıldız’ın bunca zaman yalnız kalmasına çok şaşırmıştır ve ona arkadaş gibi yaklaşarak Yıldız’ın kalbini kazanmayı amaçlamaktadır; ancak Bulut’un hesaba katmadığı bir şey vardır; Kuzey.

Kuzey’in geri dönmüş ve Yıldız’ın kalbini kazanmış olması Bulut’un işini oldukça zorlaştıracaktır; ancak Yıldız’da Kuzey’i kıskandırmak için Bulut’a yaklaşmaktan da çekinmeyecektir. Özellikle Şule’nin hastalığı sonrası Kuzey ve Yıldız arasında işler tamamen değişmişti. Kuzey Yildizi Bulut resimleri

Kuzey Yıldızı Dizisinde Bulut ve Yıldız Evlenecek mi?

Kuzey Yıldızı dizisinde her ne kadar Bulut ve Yıldız’ın evlenmesi ihtimali izleyicinin aklına gelecek olsa da kesin olarak Bulut ve Yıldız’ın arasında bir evlilik gerçekleşmeyecek; Kuzey buna asla izin vermeyecektir.

Armağan Oğuz Kimdir?

Armağan Oğuz hatırlanacağı üzere Diriliş Ertuğrul dizisinin 4. sezonunda Ataç karakterine hayat vermiş ve dünyada tanınan bir sima olmayı başarmıştı. 11 Şubat 1984 İstanbul doğumlu olan Armağan Oğuz Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunudur. Best Model Of Türkiye ve dünya birincisi seçilerek yakışıklılığını ispatlayan armağan Oğuz New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Amerika da bir çok filmde yer aldıktan sonra Türkiye’ye geldi ve Yasemin Allen ile bir aşk yaşadı. Daha sonra Ah Kalbim dizisinde yer aldı Dağ 2 filminde de yer alan e çok beğenilen Armağan Oğuz 2017 de ise Fi dizisinde yer aldı Armağan Oğuz Diriliş Ertuğrul dizisinde yer aldı.

Armağan Oğuz Kaç Yaşında?

11 Şubat 1984 doğumlu olan Armağan Oğuz 36 yaşının içindedir.

Armağan Oğuz Boyu Kilosu

Armağan Oğuz 191 cm. boyunda ve 81 kilo ağırlığındadır.

Armağan Oğuz Sevgilisi

Armağan Oğuz’un sevgilisi var ancak ismi medyada bilinmeyen bir kız ile sevgili.

Armagan Oguz Sevgilisi 2020

Yorum yaz