Cezmi Baskın Kuzey Yıldızı’ndan Neden Ayrıldı?

Cezmi Baskın Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden ayrılma kararı aldı. 1949 doğumlu olan 72 yaşında ki deneyimli oyuncu sonunda pes etti. İstanbul’da yaşayan Cezmi Baskın 2 sezondur Ordu’ya gidip geliyordu. Hem yolculuğun verdiği yorgunluk hem de yoğun Covid 19 tedbirlerinde saatlerce setlerde olmanın verdiği yorgunluk nedeniyle Kuzey Yıldızı dizisinden ayrıla kararı alan Cezmi Baskın bu kararını sosyal medyadan da duyurdu.

Cezmi Baskın Kuzey Yıldızı’ndan Neden Ayrıldı?

Bir çok izleyici Cezmi Baskın Kuzey Yıldızı’ndan Neden Ayrıldı? sorusunu soruyor. Cezmi Baksın yaptığı açıklamada özel nedenler ile diziden ayrıldığını açıkladı. Cezmi Baskın’ın Kuzey Yıldızı dizisinden ayrılmasında sağlık sorunlarının etkili olduğu düşünülüyor.

İşin gerçeğine baktığımızda 72 yaşında ki bir adamın torunlarından ve eşinden 900 Km uzakta dizi setlerinde olması zaten mantıksızdı. tahminlerimize göre Cezmi Baskın bundan sonra İstanbul dışında çekimleri olan dizilerde yer almayacaktır.

Cezmi Baskin Kuzey Yildizi Ayrilik aciklamasi

Kuzey Yıldızı Yaşar Kadıoğlu Nerede? Yaşar Kadıoğlu öldü mü?

Cezmi Baskın’ın Kuzey Yıldızı dizisinden ayrılığının kesinleşmesinin ardından bir çok izleyici Kuzey Yıldızı Yaşar Kadıoğlu Nerede? Kuzey Yıldızı  Yaşar Kadıoğlu öldü mü? sorusunu sormaya başladı. Daha önce Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden Pembe karakteri ile yer alan Zeynep Kankonde’de ayrılmıştı. Sessiz sedasız Pembe nasıl dizinin senaryosundan çıkarıldıysa aynı şekilde Cezmi Baskın’ın hayat verdiği ı Yaşar Kadıoğlu karakteri de sessiz sedasız diziden uzaklaştırılacak. İlerleyen dönemlerde belki de Yaşar Kadıoğlu tekrar senaryoya bile dahil edilebilir.

Etiketler