Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rado Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi oyuncu kadrosuna Hasan Demirtaş dahil oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinde İlhan dönemi sona erdi. İlhan’ın Alpaslan tarafından temizlenmesi ile diziye yeni bir düşman gerekti bu düşman da Rado oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rado Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Rado karakteri Hızır ve Çakırbeyli ailesinin başına musallat edilen yeni beladır. Rado oldukça tehlikeli bir adamdır. Yabancı bir çok istihbarat teşkilatından destek olan Rado Hızır’ın kim olduğunu bilmeden Hızır’ın ailesine saldırır. Bakalım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Rado’nun ömrü kaç yıl sürecek.

Tahminlerimize göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Rado karakterine Hasan Demirtaş hayat verecek. Peki kimdir Hasan Demirtaş?

Hasan Demirtaş Kimdir?

Son olarak Türkan Hanımın Konağı dizisinde yer alan ve çok beğenilen Hasan Demirtaş çok önemli bir rol için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna dahil oldu. Ankara Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunu olan Hasan Demirtaş 11 senedir tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda göreve başlayan Hasan Demirtaş Esra Akkoyunlu ajansın oyuncusudur. 1,80 cm boyunda ve 75 kg ağırlığında olan Hasan Demirtaş terazi burcudur.Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz Rado resimleri