Final Yapacak Diziler

Ev Yapımı Neden Final Yapıyor? Ev Yapımı Neden Yok
Trt 1’in karantina dizisi Ev Yapımı final yaparak ekranlara veda edecek. Türkiye 1 haziran 2020’den itibaren Korona Virüs nedeniyle normalleşme sürecine girdi. Türkiye’nin normalleşmesi ile dizi setleri normala döndü. Yaz..
İkimizin Yerine 562. Bölüm Özeti 22 Mart Son Bölüm Finalde Neler Olacak
İkimizin Yerine dizisinde Premal’in Sudha’yı öldürmek istemesi Şivam’ın ortaya çıkmasıyla engellenmiştir. Nandini Şivam’a neden Sudha için hayatını riske ediyorsun diye sorar. Şivam onu sevdiğini söyler. Nandini kız kardeşinin Premal ile..
İkimizin Yerine 561. Bölüm Özeti 21 Mart Finale Sadece Bir Bölüm Kaldı
İkimizin Yerine dizisinde Kris ile Nandini arasındaki soğukluk devam ederken Kundan son noktayı koymaya hazırlanıyordur. Şivam, Premal’in Rasika ile ilişkisini Sudha’ya ispat etmekte kararlıdır. İkimizin Yerine 21 Mart Özeti başlıyor...
İkimizin Yerine 560. Bölüm Özeti 20 Mart Finale Sadece 2 Bölüm Kaldı
İkimizin Yerine dizisinde Kris Nandini’nin aldığı akıl almaz karar sonrası öfkesine yenik düşmüştür. Kundan amacına adım adım ilerlerken Nandini yalnız kalmıştır. Sudha’nın Premal ailesi tarafından sürekli hor görülmesi ve ezilmesi..
İkimizin Yerine 559. Bölüm Özeti 19 Mart Nandini’nin Büyük Hatası
İkimizin Yerine dizisinde Karuna hastalandıktan sonra Nandini Karuna’nın iyileşmesi için Kundan’ın bir müddet daha kalmasını istemişti. Kundan bu zamanı çok iyi değerlendirmeyi düşünüyor. Premal’in geceyi dışarda geçirmesi Sudha’yı şüphelendirirken Şivam..
İkimizin Yerine 558. Bölüm Özeti 18 Mart Kris Kundan Gerçeğini Öğrenir
İkimizin Yerine dizisinde Kundan Karuna’nın doğum gününü karıştırmak için Nandini’ye bir liste vermiş ve onların aranmasını istemiştir. Kris annesinin doğum gününe gitarıyla gelmiş ve bir şeyler çalmaya başlamıştır ki aralarında..
İkimizin Yerine 557. Bölüm Özeti 17 Mart Kundan Nandini’ye Silah Çeker
İkimizin Yerine dizisinde Nandini, doktorluktan soruşturma bitene kadar ayrılmıştır. Bu süre zarfında evde kalacak ve Triveni’den yemek yapmasını öğrenecektir. Nandini kırmızı biberi öğütmek için koyar. BU sırada  Kundan gelir ve..
İkimizin Yerine 556. Bölüm Özeti 16 Mart Kundan Kris ve Nandini’yi Yakmaya Çalışır
İkimizin Yerine dizisinde Kris ile Nandini’nin birlikte olmaları Kundan’ı kudurtuyordur. Onların nerde olduklarını öğrenen Kundan aniden gideceğini söyler. Karuna’ya iş bulduğunu ve 2-3 gün gelmeyeceğini söyler ve ayrılır. Triveni Karuna’ya..
İkimizin Yerine 555. Bölüm Özeti 15 Mart Nandini İşten Atıldı Şivam Hafızasını Kaybetti
İkimizin Yerine dizisinde Dadisa hayal aleminden çıkıp Nandini’nin misafiri olmuştu. Nandini ona sarılmış ve tüm sıkıntılar karşısında tıpkı annesi Anandi gibi savaşmaya karar vermişti. Dadisa geldiği gibi yok olurken Nandini..
İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart Sudha Bebeğinin Ölümünden Nandini’yi Suçlar
İkimizin Yerine dizisinde Nandini yıllar önce Mangla’nın ona verdiği bıçağı Kundan’a gösterir ve onu gerektiğinde kullanmaktan çekinmeyeceğini söyler. Kundan tırsar ve ona ne yapacağımı ilerde herkesin göreceğini söyler. Nandini hastaneden..