İçimizdeki Ateş Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

Atv yönetimi İçimizdeki Ateş  dizisinin fişini çekti. İçimizdeki Ateş  dizisi aldığı düşük reytingler sonucu ağustos başında final yaparak ekranlara veda edecek.

İçimizdeki Ateş İçin Final Kararı Verildi

Atv yönetimi ve Fabrika Yapım İçimizdeki Ateş dizisinin erken final yapması konusunda anlaşmaya vardı. İçimizdeki Ateş dizisi tahminimizce 6. bölümü ile 28 temmuz 2022 de final yaparak ekranlara veda edecek diye tahmin ediliyor. Senaryoya göre bu tarih bir hafta ileri veya geriye alınabilir. Atv yönetimi İçimizdeki Ateş dizisinin kesin final tarihini açıklamadı ancak ilk yayın sözleşmesi biter bitmez Atv İçimizdeki Ateş’ten kurtulmak istiyor.

İçimizdeki Ateş dizisi 4. bölümde 0.71 reyting alabildi. Bu reyting o kadar düşük ki Atv para ile reklam yayınlandığında bile çoğu zaman daha fazla reyting alıyor. Bu nedenle de Atv yönetimi  İçimizdeki Ateş dizisini 20.00’dan 21.45’e aldı. En azından 20.00 da yayınlayacağı sinema filminden daha fazla reyting alabileceğini düşünüyor.

İçimizdeki Ateş Ne Zaman Final Yapacak 28 temmuz 2022 de 6. bölümü ile

Fabrika Yapım İçimizdeki Ateş dizisinden eli boş döndü. Daha önce 4N1K isimli gençlik dizisinde aradığı sonuçları alan yapım 2021’de büyük ümit bağladığı Hizmetçiler dizisinden de istediğini bulamamıştı.

Atakan Hoşgören, İpek Filiz Yazıcı, Demirhan Demircioğlu, Gizem Arıkan, Burak Sevinç ve Ceren Benderlioğlu’nun başrollerini paylaştığı ve yayın hayatına 23 haziran perşembe akşamı başlayan İçimizdeki Ateş  dizisi ilk bölümde sadece 2.27 reyting alabildi. Rakip hiç bir dizi olmamasına rağmen alınan bu kötü sonuç herkesi üzdü.

İçimizdeki Ateş dizisinin  ne yazık ki 1. bölüm tekrarları ve Youtube izlenme oranları da beklenenin çok altında kaldı. Tam bir gençlik ve hukuk dizisi olarak büyük ümitler bağlanan İçimizdeki Ateş dizisi ümitleri boşa çıkardı; ancak sosyal medyada ki kullanıcı yorumlarına da baktığımızda dizinin ilk bölümünü izleyen bir çok izleyici bu dizi bu sonucu hak etmiyor yorumunda bulundu. İçimizdeki Ateş dizisini çok seven izleyici soruyor İçimizdeki Ateş ne zaman final yapacak? İçimizdeki Ateş Devam Edecek mi?

İçimizdeki Ateş Devam Edecek mi devam etme durumu yok 10. bölümde bitecek

İçimizdeki Ateş Ne Zaman Final Yapacak?

İçimizdeki Ateş Ne Zaman Final Yapacak sorusunun cevabı ağustos başı temmuz sonu olacak. İçimizdeki Ateş dizisinin Atv yönetimi ile 6 bölüm sözleşmesi var diye konuşuluyor. Bu durumda İçimizdeki Ateş 28 temmuz 2022 Perşembe akşamı çok büyük ihtimal ile final yaparak ekranlara veda edecek. İçimizdeki Ateş dizisinin 2022 Kurban Bayramında yayınlanıp ara verme durumuna göre finali bir hafta erkene alınıp 28 temmuz 2022’ye de çekilebilir; ancak yine de İçimizdeki Ateş toplamda 6 bölüm yayınlanacak çok özel bir şey olmazsa.

Zaten oyuncular da 6 bölümlük bir iş olarak girdi. İçimizdeki Ateş dizisi zaten genç oyunculardan oluşan bir dizi; yani oyuncular uzun soluklu bir sinema filmi gibi gördü diziyi ve kabul etti.

İçimizdeki Ateş dizisi toplamda 6 bölümlük bir senaryo olarak yazıldı ve bir köşeye konuldu ancak İçimizdeki Ateş dizisinin tükenmez bir senaryo potansiyeli var zira bir çok hukuki konu işlenebilir bu da öğretici ve heyecanlı olur;  ancak İçimizdeki Ateş dizisinin hikayesi de uzun süre üzerinde düşünülmüş bir hikaye değil zaten kötü senaryosu nedeniyle iyi reytingler alamadı.

İçimizdeki Ateş Devam Edecek mi?

İçimizdeki Ateş Devam Edecek mi?: Atv 2022 yaz sezonundan belki bir dizisini 2022 2023 yeni sezonunda devam ettirir belki hiç bir yaz dizisi ile yola devam etmez. Atv’nin yaz dizilerinden en iyi sonuçları alan Sevmek Zamanı dizisi oldu. Gül Masalı ve İçimizdeki Ateş  dizilerinin yeni sezonda devam etme imkanı yok.

İçimizdeki Ateş dizisinin 6 bölümden erken final yapma şansı yok; Atv ile Fabrika Yapım’ın yaptığı sözleşme de şartlar ağır. Bu nedenle İçimizdeki Ateş dizisi düşük reytingler alsa da yayınlanmaya devam edecektir.

İçimizdeki Ateş Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi? (1 Yorum)

  1. En güzel ve kaliteli yapımlar erken final yapıyor reyting gerekçesiyle. İki ihtimal var : 1) Türk izleyicisi kaliteli konu, dizi ve filmlerden hoşlanmayacak kadar seviye düşüklüğü yaşıyor… ki böyle bir şey çok acı ve ağır olurdu veya 2) Aslında diziler reyting sorunu yaşamıyor ama herhangi bir söz, davranış, yaklaşım herhangi birilerinin hoşuna gitmediği için bir yerlerden bitirin emri geliyor. Her iki durum da ülkemiz açısından çok acıklı. Sevmek Zamanı da içimizdeki ateş de çok güzel başladılar ve ne oyunculuk ne konu farklılığı açısından kıyas dahi kabul edilmeyecek olan .ıçı kırık bir aşk mantık intikam veya neydi o hande bilmem kimle bürsin miydi o ikilinin korkunç ötesi saçma sapan dizisi kadar bile tutulmadılar, yahu onlar bile aylarca sürdü. Yazık çok yazık