Oyuncu Kadrosu

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Oyuncuları Yeni Gelen -Ayrılan Tüm Oyuncular
Daha önce ismi Barbaroslar olarak açıklanan Es Filmin yeni dizisinin Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı olarak değiştirildi. Es Film’in yapımcılığını Doğan Ümit Karaca’nın da yönetmenliğini üstleneceği Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı oyuncuları ise Engin Altan..
Can Yoldaşım Oyuncuları Konusu ve Karakterleri
Kanal 7 yeni bir Hint dizisi ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Orijinal ismi Diya Aur Baati Hum olan ve yayınlandığı dönemde reytinglerde birinci sıradan hiç inmeyen Hint dizisi Kanal 7 ekranlarında..
Yargı Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Konusu
Ay Yapım’ın yeni dizisi Yargı’nın oyuncu kadrosu belli oldu. Yargı oyuncuları arasında Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu da yer alacak. Farklı hikayesi ile dikkatleri üzerine çekecek Yargı dizisi bir avukat..
Baş Tacım Oyuncuları Karakterleri ve Konusu
Baş Tacım Oyuncuları  belli oldu. Baş Tacım Oyuncu kadrosunda Sushant Singh Rajput ve Ankita Lokhande da olacak. Kanal 7 Masum dizisinin yakında final yapacağı için yeni bir diziyi ekranlara taşıyor...
Lütfen Cevap Veriniz Oyuncuları LCV Filmi Oyuncu Kadrosu
Lütfen Cevap Veriniz oyuncuları Melisa Şenolsun, Ushan Çakır ve Cem Yiğit Üzümoğlu oldu. Senaryosunu Erdi Işık’ın yazdığı Lütfen Cevap Veriniz  filminin 2021 sonunda beyaz perdede izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Lütfen..
Kahraman Babam Oyuncuları ve Kadrosu
Kahraman Babam oyuncuları Görkem Sevindik Ebrar Demirbilek, Ushan Çakır ve Nilay Deniz, Melisa Akman ve Deniz Hamzaoğlu oldu. Kahraman Babam  dizisi ilk bölümüyle 14 Haziran Pazartesi 20.00 da izleyicisi karşısında..
Petrol Sevdası Filmi Oyuncuları
Petrol Sevdası Filmi Oyuncuları Tuğba Melis Türk, Halil İbrahim Kurum, Selahattin Taşdöven ve Mehmet Küçükyılmaz olacak. Fox TV için özel olarak çekilen televizyon filmi Petrol Sevdasının yapımcılığını Juli Sanat’ın üstlenirken ..
Dünya Hali Dizisi Oyuncuları – Tam Liste Oyuncu Kadrosu
Dünya Hali Dizisi Oyuncuları belli oldu. Dünya Hali Dizisi Oyuncu kadrosunda Caner Şahin ve Pelin Abay birlikte yer alacak.  Senarist ve yönetmen Osman Nail Doğan Trt 1 için yeni bir..
Kusursuz Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu 2021
Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel Aybüke Pusat     Furkan Andıç     Büşra Develi     Sercan Badur             Kusursuz dizisi 2021 eylül ayında..
Andropoz Dizisi Oyuncuları Netflix
Uzun zamandır dizi ve filmlerde göremediğimiz Engin Günaydın Netflix için hazırlanan bir dizide başrol oynayacak. Diziyle ilgili detaylar belli olmaya başlarken Engin Günaydın başrollerde oynayacak Gülçin Santırcıoğlu ve Derya Karadaş’ın..