Oyuncu Kadrosu

Lütfen Cevap Veriniz Oyuncuları LCV Filmi Oyuncu Kadrosu
Lütfen Cevap Veriniz oyuncuları Melisa Şenolsun, Ushan Çakır ve Cem Yiğit Üzümoğlu oldu. Senaryosunu Erdi Işık’ın yazdığı Lütfen Cevap Veriniz  filminin 2021 sonunda beyaz perdede izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Lütfen..
Kahraman Babam Oyuncuları ve Kadrosu
Kahraman Babam oyuncuları Görkem Sevindik Ebrar Demirbilek, Ushan Çakır ve Nilay Deniz, Melisa Akman ve Deniz Hamzaoğlu oldu. Kahraman Babam  dizisi ilk bölümüyle 14 Haziran Pazartesi 20.00 da izleyicisi karşısında..
Petrol Sevdası Filmi Oyuncuları
Petrol Sevdası Filmi Oyuncuları Tuğba Melis Türk, Halil İbrahim Kurum, Selahattin Taşdöven ve Mehmet Küçükyılmaz olacak. Fox TV için özel olarak çekilen televizyon filmi Petrol Sevdasının yapımcılığını Juli Sanat’ın üstlenirken ..
Dünya Hali Dizisi Oyuncuları – Tam Liste Oyuncu Kadrosu
Dünya Hali Dizisi Oyuncuları belli oldu. Dünya Hali Dizisi Oyuncu kadrosunda Caner Şahin ve Pelin Abay birlikte yer alacak.  Senarist ve yönetmen Osman Nail Doğan Trt 1 için yeni bir..
Kusursuz Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu 2021
Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel Aybüke Pusat     Furkan Andıç     Büşra Develi     Sercan Badur             Kusursuz dizisi 2021 eylül ayında..
Andropoz Dizisi Oyuncuları Netflix
Uzun zamandır dizi ve filmlerde göremediğimiz Engin Günaydın Netflix için hazırlanan bir dizide başrol oynayacak. Diziyle ilgili detaylar belli olmaya başlarken Engin Günaydın başrollerde oynayacak Gülçin Santırcıoğlu ve Derya Karadaş’ın..
Saklı Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu – Blue TV
Saklı dizisi oyuncuları, Saklı oyuncu kadrosu, Saklı dizisi konusu ve hikayesi belli oldu. Saklı oyuncuları Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Hazar Ergüçlü oldu. Blue TV ekranlarında 2021 sonunda izleyicisi karısına..
196sekiz Dizisi Oyuncuları
Yapımcı ve modacı Armağan Çağlayan 196sekiz  isimli yeni bir internet dizisi için hazırlıklara başladı. Sitcom tarzında olacağı açıklanan 196sekiz dizisinin müjdesi ise Okan Bayülgen’in Nokta programında geldi.  Daha önce de..
Barbaroslar Oyuncuları – Tam Liste Oyuncu Kadrosu
Barbaroslar Oyuncuları belli oldu. Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan, Yetkin Dikinciler ve Caner Topçu Barbaroslar dizisinin başrol oyuncuları oldu. Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz Barbaroslar dizisinin..
Yoktan Seçmeli Dizi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri
Yapımcılığını NTC Medya’nın üstleneceği Yoktan Seçmeli dizi oyuncuları ve kadrosu belli oldu. Yoktan Seçmeli dizisinin kadın başrol oyuncusu Hazar Ergüçlü olacak. Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturacağı Yoktan Seçmeli dizisinin Yusuf..