Ev Yapımı Neden Final Yapıyor? Ev Yapımı Neden Yok

Trt 1’in karantina dizisi Ev Yapımı final yaparak ekranlara veda edecek. Türkiye 1 haziran 2020’den itibaren Korona Virüs nedeniyle normalleşme sürecine girdi. Türkiye’nin normalleşmesi ile dizi setleri normala döndü. Yaz aylarının gelmesi ve dizi setlerinde ki tehlikenin de azalması ile karantina dizisi olarak oyuncuların kendi imkanları ile çektikleri ev yapımı dizisine de gerek kalmadı. Ev Yapımı dizisi yapımcısı Mint Yapım da Ev Yapımı dizisi için final kararı aldı.

Ev  Yapımı Ne Zaman Final Yapacak?

Ev Yapımı dizisi 13. bölümü ile 11 haziran perşembe akşamı 20:00’da final yaparak ekranlara gelecek. Ev Yapımı dizisinde oyuncular senarist Birol Güven’in gönderdiği sahneleri kendi imkanları ile çekim yapımcıya göndermiş ve toplamda imkansız gibi görünen bu olay 13 bölüm olarak ekranlara gelmişti.

Ev Yapımı Neden Final Yapıyor?

Ev Yapımı dizisinin neden final yaptığı da belli oldu. Ev Yapımı dizisinde daha çok karantina konusu işlendi ancak karantina ülkemizde düğün salonlarının da açılması ile neredeyse kalmadı. Karantina kalkmışken izleyici de karantinayı akıllarına getiren bir diziyi izlemek istemedi. Bu nedenle de Ev Yapımı dizisi için final kararı verildi.

Yeteri kadar reyting alamayan Ev Yapımı dizisinin zaten düşük olan reytinglerine rağmen devam ediyordu; ancak haziran ayı itibari ile Ev Yapımı dizisi reytingleri daha da düştü ve Ev Yapımı dizisi için final kararı da böylece verilmiş oldu.

Ev Yapımı 18 Haziran Neden Yok? Ev Yapımı 14. Bölüm Neden Yok?

Ev Yapımı dizisi 11 haziran 2020 perşembe günü final yaptığı için Ev Yapımı dizisi 18 haziranda yayında olamayacak. Ev Yapımı dizisi 14. bölüm hiç çekilmeyecek çünkü Ev Yapımı dizisi 13. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti.

2020 2021 yeni sezonunda Sekenler dizisi yeni sezonu ile yine Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek. Ev Yapımı Neden final yapıyor