Tavsiye

Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? İşte Detaylar
Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? sorusu cevabını buldu. Acun Ilıcalı ve ekibinin O Ses Türkiye’de köklü değişiklikler istemesiyle ayrılmak zorunda kaldı. O Ses Türkiye yarışmasında yeniden bir kan değimi..
Mucize Doktor Final Yapmasın Kampanyasına Destek Ol
Mucize Doktor Final Yapmasın Kampanası başladı. Mucize Doktor 15 reyting almış Türkiye’nin gelmiş geçmiş en yüksek reytingi alma başarısı göstermiş bir dizi. Hala da 5.5 gibi oldukça yüksek bir reyting..
Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları 2021
TAFF Pictures’ın yeni filmi Sen Yaşamaya Bak oyuncuları belli oldu. Sen Yaşamaya Bak filmi kadrosunda Kaan Urgancığlu ve Aslı Enver yer alacak. Sen Yaşamaya Bak filminin yönetmeni ise  Ketche lakaplı..
Camdaki Kız Nalan ve Muzo Evlenecek mi? Nalan’ın Gerçek Annesi Kim?
Camdaki Kız dizisinde izleyici Sedat ve Nalan’ın evlenip evlenmeyeceğini sorgularken bir yandan da milyonlarca izleyici Sedat’ın Nalan’ı mutlu etmeyeceğini anladı ve Nalan’ın Muzo ile evlenmesini ve mutlu olmasını istiyor. Peki..
Kırmızı Oda Azra Kimdir? Liya Su Elez Kimdir? Kaç Yaşında?
Kırmızı Oda Azra Kimdir?  sorusu cevabını oldu. Kırmızı Oda dizisinde Azra karakterinin çocukluğuna çocuk oyuncu Liya Su Elez hayat verecek. Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan  Kırmızı Oda..
Masumiyet Neden Final Yapıyor? Kanal mı Değiştirecek?
Masumiyet dizisi için alınan final kararı geri çekildi. Sosyal medyadan gelen tepkiler sonrası alınan karar da Masumiyet dizisi gün değiştirecek. Masumiyet dizisi sezon finali yapan Yasak Elma’nın yerine haziran sonuna..
Ramiz Mullamusa Kimdir? Gönül Dağı Aziz
Ramiz Mullamusa Trt 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’nda Aziz karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Ramiz Mullamusa Gönül Dağı dizisinde annesini yürütmek ve yürüyemeyen annesinin hayatını kolaylaştırmak için icatlar yapan Aziz..
Emrah AKDUMAN Beni Bırakma’dan Neden Ayrıldı?
Emrah AKDUMAN Beni Bırakma dizisinden neden ayrıldı sorunun cevabı belli oldu. Beni Bırakma senaryosunda çok önemli değişikliğe gidiliyor. 4. sezonda 3. sezonda oldukça farklı bir senaryo işleyen Beni Bırakma dizisi..
Masumlar Apartmanı Naci Öldü mü? Ne Zaman Ölecek?
Masumlar Apartmanı Naci öldü mü? sorusunun cevabı ne yazık ki evet Naci ölüyor. Masumlar Apartmanı Naci Ne Zaman Ölecek? sorusunun cevabı ise şubat 2021 olacak. Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi..
Uyanış Büyük Selçuklu Sultan Melikşah Ölecek mi? Buğra Gülsoy Ayrılacak mı?
Uyanış Büyük Selçuklu dizisi sezonun en güzel bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Dizinin 1 şubat 2021 de ekranlara gelen 19. bölümünde Sultan Melikşah hem yaralandı hem de Batıniler tarafından zehirlendi...