Tavsiye

İkimizin Sırrı Final mi Yapacak? Neden Final Yapıyor?
Üs Yapım yetkililerinden aldığımız kesin bilgiye göre yeni dizileri İkimizin Sırrı için final kararı aldı. Bir çok izleyici bu ani karardan sonra İkimizin Sırrı neden final yapıyor sorusunu sormaya başladı...
Yalancı Dizisi Yalancı Kim? Mehmet Emir Tecavüz Etti mi?
Yalancı dizisi ilk bölümü ile 17 eylülde izleyicisi ile buluştu ve ilk bölümü izleyen tüm izleyicilerin kafasında aynı soru Mehmet Emir; Deniz’e tecavüz etti mi etmedi mi? Yalancı Dizisi Yalancı..
Yalancı Ne Zaman Final Yapacak?
Show TV’nin Liar dizisinden uyarlama olarak ekranlara getirdiği Yalancı dizisi son yılların en iyi dizilerinden biri olmasına rağmen ne yazık ki beklediği reytingleri alamadı. Peki Yalancı Ne Zaman Final Yapacak?..
O Ses Türkiye 2021 Jüri Üyeleri ve Yarışmacıları (Tam Liste)
O Ses Türkiye 2021 ekim ayında TV8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek. 10 sezondur devam eden O Ses Türkiye yarışması 2020 de ise pandemi ve düşük reytingler nedeniyle yayınlanamamıştı...
Anka Filmi Oyuncuları Vizyon Tarihi Konusu
Ozan Akbaba, Wilma Elles, Deniz Işın ve Uğur Uzunel Anka Filmi Oyuncularından biri oldu. MGX Film’in yapımcılığını üstleneceği Anka filmi hiç bitmeyen aksiyon sahneleri ile izleyiciyi beyaz perdede büyülemeyi hedefliyor...
Aşk Taktikleri Oyuncuları Vizyon Tarihi Konusu
Aşk Taktikleri filmi 2021 sonunda beyaz perdede olacak. Aşk Taktikleri oyuncuları arasında ise Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız da yer alacak. Aşk Taktikleri filminin çekimleri ise 30 Haziran’da 2021 de..
Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? İşte Detaylar
Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? sorusu cevabını buldu. Acun Ilıcalı ve ekibinin O Ses Türkiye’de köklü değişiklikler istemesiyle ayrılmak zorunda kaldı. O Ses Türkiye yarışmasında yeniden bir kan değimi..
Mucize Doktor Final Yapmasın Kampanyasına Destek Ol
Mucize Doktor Final Yapmasın Kampanası başladı. Mucize Doktor 15 reyting almış Türkiye’nin gelmiş geçmiş en yüksek reytingi alma başarısı göstermiş bir dizi. Hala da 5.5 gibi oldukça yüksek bir reyting..
Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları 2021
TAFF Pictures’ın yeni filmi Sen Yaşamaya Bak oyuncuları belli oldu. Sen Yaşamaya Bak filmi kadrosunda Kaan Urgancığlu ve Aslı Enver yer alacak. Sen Yaşamaya Bak filminin yönetmeni ise  Ketche lakaplı..
Camdaki Kız Nalan ve Muzo Evlenecek mi? Nalan’ın Gerçek Annesi Kim?
Camdaki Kız dizisinde izleyici Sedat ve Nalan’ın evlenip evlenmeyeceğini sorgularken bir yandan da milyonlarca izleyici Sedat’ın Nalan’ı mutlu etmeyeceğini anladı ve Nalan’ın Muzo ile evlenmesini ve mutlu olmasını istiyor. Peki..