Masum 489. Bölüm Özeti 24 Temmuz Sita Samira’ya Yakınlaşmaya Çalışır

Masum 489. Bölüm Özeti 24 Temmuz‘da Sita büyük bir başarıya imza atarak güzellik yarışmasında birinci seçilmişti. Riki birinci seçilen kişinin Sita olduğundan emindir. Kokila hapishanede hastalanır. Gopi doktorun gelmesini ister ancak Bavani’nin adamı gardiyan kadın buna gerek olmadığını, Kokila’nın dinlenerek kendine geleceğini söyler. Hapishane müdürünün fark etmesiyle Kokila için doktor gelir.

Jagi, Urmila ve Sita Gopi ve Kokila’yı ziyarete giderler  ancak gardiyanlar onları almaz. Üçlü eve geri dönmek zorunda kalırlar. Evde her yerin süslendiğini gören Jagi nedenini merak eder. Samira ortaya çıkar ve güzellik yarışmasında kazandığı için parti verdiğini açıklar. Sita Samira’nın partisini mahvedeceklerini söyler. Üçlü bahçeye çıkarlar ve partiyi nasıl mahvedeceklerini konuşurlar. Bu sırada bir ağa takılıp yukarı çekilirler. Onları izleyen Pinku partiye kültürsüz adamların gelmelerine engel olduğunu düşünür.

Samira partiye Sia Kapor’u da davet etmiştir. Riki şimdi gerçeğin ortaya çıkacağını ve Sita’nın maskesinin düşeceğini düşünüyor. Öte yandan Jagi ve ekibi tuzaktan kurtulmaya çalışıyorlar. Kokila’nın duaları gün boyunca devam eder. Jagi sonunda kurtulmayı başarır. Urmila garson kılığında içeri girer ve Pinku’ya bol bol içki içirir. Samira Pinku’dan tuzağı kontrol etmesini ister. Pinku çok sarhoş olduğu için tuzağın yerinde durduğunu söyler. Samira Sİta’nın gelmeyeceğinden emindir. Bu sırada Sia güzel bir elbiseyle ortaya çıkar. Konuklar onun güzelliği karşısında büyülenir.

Samira konukların sözleri karşısında kıskançlık krizine girer. Sia onda sözlere kulak asmamasını ister ve ona pahalı bir kolye hediye eder. Samira neden ona hediye verdiğini sorar. Sia eski kaynanasının kız kardeşini diri diri toprağa gömdüğünü ve ölen kız kardeşinin Samira’ya benzediğini, onu her gördüğünde kız kardeşini hatırladığını ve bu yüzden ona yakınlık gösterdiğini söyler. Samira ona sarılır ve kız kardeşi olarak görebileceğini söyler.

Urmila ve ekibi Pinku’nun sarhoş olmasından faydalanırlar ve ona suçunu itiraf ettirmek için daha fazla içirirler. Ardından Pinku’Nun konuşmalarını kaydederler. Pinku Koki ve Gopi’den nefret ettiğini söyler ancak bu sözler Koki ve Gopi’nin kurtulması için yeterli değildir. Masum 489. Bölüm Özeti 24 Temmuz sona erdi.

Masum 489. Bölüm Özeti 24 Temmuz Sita Samira’ya Yakınlaşmaya Çalışır (1 Yorum)

  1. can yoldaşım hindistan da 1.447 bölüm kanal de 500 bölüm aşk yakar dizisini heycan ile bekleyen insanlar var onlar a büyük hakaret ve büyük ayıp veremeyeceginiz dizileri satın alıp paralarınızı havaya atmayın kanal 7 akıl vermiş tanrı bu aklı fazlasıyla eksik kullanmayın kore dizilerii yayınlayın sıktınız aşk bir rüya dizisini vermekten vazgeçin birazda dogu dizilerin e yüklenin hindistan dan dışarıya çıkmaktan korkmadan dogu asya ülkelerininde dizileri seviliyor aşk yakar dizisini 30 temmuz 2021 de bekleniyor .