Masum 493. Bölüm Özeti 28 Temmuz Riki Sita İle Evlenmek İster

Masum 493. Bölüm Özeti 28 Temmuz‘da Riki Samira’nın karşısına hayalet olarak çıkar. Sita da arka planda saklanır ve içeri duman verir. Samira Riki’nin onu sorgulamak için geldiğine inanırken Sita bazı korkunç sesler çıkarır. Riki bunun cehennemden gelen günahkar sesleri olduğunu, eğer itiraf etmezse onun da cehenneme gideceğini söyler. Samira Riki’yi öldürdüğünü itiraf eder.

Sita dumanın şiddetini artırdığında Riki ortadan kaybolur. Pinku kendine geldiğinde Samira’yı ağlarken görür. Samira ona sarılırken Sia’nın çektiği görüntüler TV’den yayınlanmaya başlar. Tüm Modi içeri girer ve itirafları dinler. Jagi şikayetinden vazgeçerse bu kaydı işleme sokmayacağını söyler. Samira içeri girmektense bu teklifi kabul eder. Jagi Gopi ve Kokila ile eve gelir. Samira kaydı ele geçirir ve şimdi Riki’yi öldürdüğüne dair bir kanıt olmadığını söyler. Riki bir anda ortaya çıkar. Gopi ve Modi ailesi onu karşılarında görünce çok sevinirken Samira şoktadır.

Samira hemen kıvırmaya başlar. Ancak Riki herşeyin farkında olduğunu ve annesi ile büyük annesine haksızlık yaptığını anladığını söyler. Gopi oğluna ilk kez sarılırken Riki de ona karşılık verir. Samira Anita’nın kızı olduğunu, Kokila’Nın Gopi’yi seçtiği için annesinin intihar ettiğini söyler. Riki ile ilk kez bir aşk yaşadığını ve bunun devam etmesini istediğini belirtir. Riki onu alkışlar ve dışarı atar.

Karan gömleğini değiştirirken Mira içeri girer ve Karan’ın göğsündeki yazıyı fark eder. Daram’a her şeyi anlatacağını söyleyerek dışarı çıkar. Karan adamını arar ve Daram’ı kaçırmasını ister. Riki Modi ailesinin onu hak etmediğini düşünerek Singapur’a gideceğini söyler. Modi ailesi poja yaparken Samira ve Pinku avukat ile içeri girer. Riki ile boşanana kadar bu evde kalabileceğini söyler. Avukat belgeyi gösterince Urmila sadece Samira’nın kalmasına izin vereceklerini söyler. Pinku bağırarak ayrılır.

Karan ve adamları Daram ve Şaravan’ı yakalar ve dövmeye başlar. Vidya gizlice polisi ararken Mira odasına kaçar. Karan onu takip ederken Daram ve Şaravan kendine gelir ve adamları yener. Daram Karan’ı sopayla döverken polis gelir ve Karan’ı yakalar. Samira Riki’ye yakınlık gösterir. Elini tutar. Riki elini zorla çekmeye çalışırken merdivenlerden düşer. Modi ailesi salona toplanırken Sia gelir ve Sona’dan çamur getirmesini ister. Hazırladığı karışım sayesinde Riki’nin kanamasını durdurur. Samira sadece Sita’nın karışım hazırlayabileceğini söyler. blank

Sia peruğunu ve topuklu ayakkabısını çıkarır ve gerçek kimliğini gösterir. Samira Sia’nın yalancı olduğunu söylerken Riki Sita karşısında diz çöker ve onunla evlenmesini ister. Sita daha önce de Riki ile nikah masasına oturduklarını ve Riki’nin vazgeçtiğini hatırlar ve onun Sita değil Sia’ya aşık olduğunu söyleyerek uzaklaşır. Samira Sita’nın çok kibirli olduğunu söyleyerek Riki’yi etkilemeye çalışır. Riki onu tokatlamak için elini kaldırır ancak sonra vazgeçer. Sita karşısında kendisinin sıfır olduğunu söyler. Masum 493. Bölüm Özeti 28 Temmuz sona erdi.

Masum 493. Bölüm Özeti 28 Temmuz Riki Sita İle Evlenmek İster (1 Yorum)