Dünya Hali Güven kimdir? Tolga Tekin’in Saçı Peruk mu? Ekim mi?

Dünya Hali dizisinde Güven karakteri ile başrol de yer alacak Tolga Tekin imaj değişikliği ile dikkat çekiyor. Daha önce saçsız olarak gördüğümüz ve izleyici tarafından çok karizmatik olarak değerlendirilen Tolga Tekin yeni saçları ile dikkat çekiyor. Bir çok izleyici Tolga Tekin’i yeni imajı ile tanıyamadı ve Dünya Hali Güven kimdir sorusunu sormaya başladı.

Dünya Hali Güven kimdir?

Dünya Hali dizisinde Güven şirketin patronudur. Şirketinde farklı bir yönetim anlayışı sürdüren Güven Sinan’ı işe alır mı aldığına alacağına pişman olur. Sinan’dan sonra Azim’i de işe alan Güven başına çifte bela alır. Güvenilmez bir karakteri olan Güven aslında özünde düzgün bir adamdır ama sektörde ki mücadele yıllar içinde Güven’i de değiştirmiştir. Güven hem komik hem de zeki bir adamdır.

Tolga Tekin’in Saçı Peruk mu?

Tolga Tekin Dünya Hali dizisinde Güven karakteri ile diziye renk katacak. Hep kel izlemeye alıştığımız Tolga Tekin bu sefer saçlı karşımıza çıkacak. Bir çok izleyici Tolga Tekin’in saç ektirdiğini düşünebilir; ancak gerçekte Tolga Tekin saç ektirmedi. Son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde Muzaffer karakteri ile yer alan Tolga Tekin uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Tolga Tekin’in saç ektirmediği peruk taktığı bu peruku da sadece Dünya Hali dizisinde hayat vereceği Güven karakteri için taktığı konuşuluyor.

tolga tekin Dünya Hali Güven kimdir saç ektirmiştir

Tolga Tekin Kimdir?

Tolga Tekin 19 Mart 1973 Ankara doğumludur ve 48 yaşının içindedir. 2018 de Bir Litre Gözyaşı dizisinde Muza karakteri ile yer alan deneyimli oyuncu Paramparça dizisinin Özkan’ı olarak tanındı ve sevildi. Aslen tiyatro oyuncusu olan ve tiyatroya aşık olan Tolga Tekin Muhteşem Yüzyıl’da da Barbaros Hayrettin Paşa karakterine başarılı bir şekilde hayat verince yapımcıların gözüne girmişti. Tolga Tekin son olarak Akıncı dizisinde yer almıştır.