Dünya Hali Azim Kimdir? Ozan Çelik Kim?

Dünya Hali dizisinde Azim karakterine hayat verecek oyuncu belli oldu. Dünya Hali  dizisinde Azim karakteri ile karşımıza Ozan Çelik çıkacak. Peki Ozan Çelik Kimdir? Dünya Hali Azim Kimdir?

Dünya Hali Azim Kimdir?

Azim ekmeğinin peşinde bir adamdır desek yalan olur. Azim yalancının ve güvenilmez adamın tekidir. Bir gün Azim sevgilisi Aysun’u ekmek almaya diye evden kaçıp 17 ay bekletmiştir. Sinan’ın yakın arkadaşlarından biri olan Azim Sinan’ın başına bir çok dert açmıştır.

Dünya Hali Azim kimdir Sinan'ın en yakın arkadaşıdır.

Ozan Çelik Kimdir?

1 Ocak 1987 de Ankara da dünyaya gelen Ozan Çelik 34 yaşındadır. Ozan Çelik İstanbul Bilgi Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro sahnelerinde oyunculuk deneyimi kazana Ozan Çelik Nefes Nefese dizisinde Cevdet ve Dengi Dengine dizisinde ise İmam karakteri ile yer almıştır. Ozan Çelik’in en çok tanındığı dizi ise Baraj dizisinde hayat verdiği Tansel karakteri olmuştur. Dünya Hali Azim  karakteri ile yer alan Ozan Çelik daha önce de Tutunamayanlar isimli dizi de komedi oyuncusu olarak başarı ile yer almıştı.

Ozan Çelik Kaç Yaşında?

Ozan Çelik 1 Ocak 1987 doğumludur ve 2021 yılı itibari ile 34 yaşındadır.

Ozan Çelik’in Sevgilisi

Dünya Hali dizisinde Aysun karakteri ile sevgili olacak Ozan Çelik’in gerçek hayatta bilinen bir sevgilisi yoktur.ozan celik

Dünya Hali dizisinin oyuncu kadrosuna ve diğer karakterin detayına sitemizden  ulaşabilirsiniz Dizi Oyuncuları