Dünya Hali Kıvılcım Kimdir? Pelin Abay Kim? Bilinmeyenleri

Dünya Hali dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Neden Filmin yapımcılığını üstlendiği Dünya Hali dizsinde Pelin Abay Kıvılcım karakteri ile yer alacak böylece Dünya Hali Kıvılcım Kimdir? sorusunun da cevabı belli olacak.

Dünya Hali Kıvılcım Kimdir?

Dünya Hali dizisinde Kıvılcım 25 yaşında oldukça güzel ve akıllı bir kızdır. Bir gün şans eseri sokakta karşılaştığı Sinan’dan başta hoşlanmasa da sonradan Sinan’dan çok etkilenen Kıvılcım Sinan’a aşık olur. Sinan ile aşk yaşamaya başladıktan sonra başına bir çok komik şey gelen Kıvılcım yaşanan her olayda Sinan’a daha fazla bağlanacak.

Dünya Hali Kıvılcım Kimdir güzel ve akıllı bir kızdır sinana aşık olacaktır.

Pelin Abay Kim?

Pelin Abay 7 haziran 1993 de İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 28 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde başarılı bir oyunculuk eğitimi aldıktan sonra tiyatro sahnelerinde deneyim kazanan Pelin Abay ilk dizisine ise Gülizar dizisi ile çıkmış dizi de hayat verdiği Fatoş karakteri ile çok sevilmiştir. Daha sonra Vatanım Sensin dizisinde Handan karakterine hayat veren Pelin Abay’ın ünlü olması ise Zümrüdüanka dizisinde hayat verdiği Suhandan Demirkan karakteri ile olmuştur.  Pelin Abay Zümrüdüanka dizisine yardımcı başrol olarak başlamış başrol oyuncusu olmuştur.

Ali Sabuncugil Menajerlik Oyuncusu olan Pelin Abay 1.63 boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.

Pelin Abay’ın Sevgilisi

Güzel oyuncu Pelin Abay’ın bilinen bir sevgilisi veya ilişkisi olmamıştır.

Dünya Hali Kıvılcım’ın Bilinmeyenleri

Dünya Hali dizisinde Kıvılcım karakterinin bilinmeyenleri çok yakında sizlere açıklayacağız. Dizi de Kıvılcım aşk hayatında bir türlü başarıyı yakalayamamış ve kendi güzelliğini keşfedememiş bir kızdır.

Pelin Abay 2

Dünya Hali dizisinin oyuncu kadrosuna ve diğer karakterin detayına sitemizden  ulaşabilirsiniz Dizi Oyuncuları