Dünya Hali Dizisi Oyuncuları – Tam Liste Oyuncu Kadrosu

Dünya Hali Dizisi Oyuncuları belli oldu. Dünya Hali Dizisi Oyuncu kadrosunda Caner Şahin ve Pelin Abay birlikte yer alacak. 

Senarist ve yönetmen Osman Nail Doğan Trt 1 için yeni bir dizi hazırlıyor. Son olarak Tutunamayanlar ve Dengi Dengine gibi dizilerde yönetmen ve senarist olarak yer alan Osman Nail Doğan Dünya Hali dizisinin de hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenecek. Neden Film’in yapımcılığını üstleneceği Dünya Hali dizisinin senaryosuna Murat Kaman ve İdris Meydi de destek olacak.

2021 yazında ekranlarda olması beklenen komedi türünde ki Dünya Hali Dizisinin 50 dakikalık bölümlerden oluşup yaz boyunca Trt 1 izleyicisini güldürmesi bekleniyor. Dünya Hali dizisinin oyuncu kadrosunda Caner Şahin’nin dışında komedi alanında yetenekli bir çok genç oyuncu da yer alacak.

Dünya Hali Oyuncuları

Caner Şahin

Son olarak Seni Çok Bekledim dizisinde yer alan Caner Şahin dizinin erken final yapması ile Mavera dizisine geçti. 26 Mayıs 1996 Eskişehir doğumlu olan Caner Şahin İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Babam ve Ailesi dizisiyle  oyunculuğa başlayan yakışıklı oyuncu daha sonra Tutsak, Nefes Nefese ve Kuzgun dizisinde yer almıştır. Caner Şahin 184 cm boyunda 75 kg ağırlığındadır. Caner Şahin ilk kez bir komedi dizisinde başrolde yer alacak. Her ne kadar uzun dönemdir dizi tutturamasa da Caner Şahin’in oyunculuk yetenekleri herkes tarafından kabul edilmektedir. Dünya Hali Dizisi Oyuncuları arasında yer alacak Caner Şahin dizi de başrolde yer alacak.

caner sahin dunya hali dizisi

Pelin Abay

1993 İstanbul doğumlu olan Pelin Abay  yaşındadır ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Gülizar dizisinde hayat verdiği Fatoş karakteri ile dikkat çeken Pelin Abay .son olarak Suhadan karakteri ile Zümrüdüanka dizisinde yer almış ve harikalar yaratmıştır. Pelin Abay 1.63 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Pelin Abay ilk başrol deneyimini Dünya Hali dizisinde yaşayacaktır. Pelin Abay dunya hali dizisi