Masum 488. Bölüm Özeti 23 Temmuz Sita’nın Zaferi

Masum 488. Bölüm Özeti 23 Temmuz‘da Kokila ve Gopi aynı koğuşu paylaşırken Bavani de Mira’yı öldürmeye çalışmaktan aynı koğuşa gelmiştir. Hindistan’da başka koğuş yok herhalde. Bavani içerideki Kokila’ya her fırsatta eziyet ederken diğer mahkumları da yanına almıştır.

Mira ve Vidya hapishaneye ziyarete giderler. İçeri koğuşa kadar girmeyi başarırlar. Bavani başını kapatır ve onların üzerine biber tozu atar. Vidya ve Mira gözlerini açtıklarında Bavani ile karşılaşırlar. Mira onu defalarca tokatlarken diğer mahkumlar tepki verir. Bavani tüm Modi’yi hapse göndereceğini söyleyerek tehdit eder. Mira ve Vidya tapınağa giderler. Mira Gopi ve Koki’nin hapisten çıkması için 1000 basamaklı merdiveni çıkacağını söyler. Mira acı çeke çeke çıkmaya başlar nacak tamamlayamaz. Vidya onu eve götürür.

Samira’nın Modi ailesi ile restleşmesi sonucu Urmila ve diğerleri Sita’yı manken yarışması için hazırlamaya başlar. Ancak bu Pinku, Daima ve Samira’dan gizlenir. Jagi Sita ile birlikte ziyarete gider. Koki ve Gopi Sita’yı manken gibi görünce şok olurlar. Jagi yakında yapılacak manken yarışmasını hatırlatır. Sita’nın bu yarışmada Samira ile yakınlaşacağını ve bütün sırlarını öğreneceğini söyler. Kokila ve Gopi Sita’yı şöyle bir süzer ve moda ile ilgili bilgiler verirler. Jagi bu kadar şeyi nereden bildiklerine şaşırır.

Güzellik yarışmasına Pinku ve Riki ile gelen Samira büyük bir kibirle etrafına bakar. Bu sırada bir araba durur. Tüm gazeteciler güzellik kraliçesi Sia Kapor’un geldiğini söyleyerek arabanın etrafına toplanırlar. Jagi koruma kılığında arabadan iner ve Sita’yı indirir. Sita’yı görenlerin ağzı açık kalırken Pinku mücadelenin çok çetin olacağını söyler. Riki Sita’yı görmek için odasına gider. Jagi onu durdurur ve onu kovar. Bir daha buralarda görürse ağzını kıracağını söyler.blank

Sia ve Samira podyuma çıkarlar. Sia’nın güzelliği Riki’yi bile büyülerken ilk etabı Sia kazanır. Riki Sia’nın Sita olduğunu söyler. Samira Sita topuklu ayakkabı bile giymeyi bilmediğini, burada nasıl yarışacağını söyler. 2. etapta yarışmacılara bazı sorular sorulur. Sita verdiği cevapla herkesin alkışını alır. Ardından Sia birinci olarak açıklanır. Kokila ve Gopi Sia taç giyerken onu izliyorlar. Masum 488. Bölüm Özeti 23 Temmuz sona erdi.

Masum 488. Bölüm Özeti 23 Temmuz Sita’nın Zaferi (1 Yorum)

  1. ucuz basit basitleşmiş belirsizliklerle savaşan inançsız bencil dedigim dedik seyirciyi asla ciddiye alamayan öylesine sıradan bir kanal oldun şimdi aşk yakar dizisi nerelere uçtuysa derhal kanal 7 diziyi 30 temmuz 15 30 a kondursun