Cam Tavanlar Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Cam Tavanlar dizisi için alınan final kararı izleyiciyi üzdü. 9 Haziran Çarşamba akşamı yayın hayatına başlayan ve ilk bölümden itibaren Show TV’nin beklediği reytingleri bir türlü yakalamayan Cam Tavanlar dizisi 8 bölümlük ilk yayın sözleşmesi bitince final yaparak ekranlara veda edecek. Cam Tavanlar Neden Final Yapıyor? sorusu bu konumuzda cevabını bulacak.

Bir çok yaz dizisi ağustos sonuna kadar ekranlarda olmaya devam ederken Cam Tavanlar dizisi erken final yapmak zorunda kalacak. Tahminlerimize göre bu sezon yayınlanmaya devam eden tüm yaz dizileri beklenilen reytinglerin çok altında kaldı ancak erken final kararı alan ilk kanal Show Tv oldu. Yapımcıların Show TV’ye işte bu yüzden dizi  satmak istemiyor.

Cam Tavanlar Neden Final Yapıyor?

Cam Tavanlar neden final yapıyor sorusunun cevabı reytingler olacak. Cam Tavanlar dizisi güçlü kadrosu ve yüksek maliyetine rağmen bir türlü 2 reytingi geçemedi. Bu da Cam Tavanlar dizisinin maliyetini karşılamadığı ve Show TV’nin de bu ticaretten zarar ettiği anlamına geliyor.

Cam Tavanlar Neden Bitti?

Show TV Cam Tavanlar dizisinin yayınlandığı çarşamba akşamı reyting pastasından en yüksek payı almak istiyor ancak çarşamba akşamları bir türlü Cam Tavanlar birinci olamıyor.

Cam Tavanlar Ne Zaman Final Yapacak?

Cam Tavanlar neden final yapıyor sorusuna cevap bulan izleyiciler Cam Tavanlar ne zaman final yapacak sorusunu sormaya başladı. Cam Tavanlar  dizisi kesin olarak 4 ağustos 2021 çarşamba akşamı 8. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Cam Tavanlar neden final yapıyor çünkü düşük reytingleri maliyetini karşılamıyor