Yalancı ve Mumları Oyuncuları (Tüm Oyuncular)

Mistresses dizisinin Türkiye uyarlaması olan Yalancı ve Mumları dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Yalancı ve Mumları oyuncuları Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, İsmail Demirci ve Burcu Gölgedar oldu. Yalancı ve Mumları dizisinin senaristliğini ise Nermin Yıldırım yazacak.

Yalancı ve Mumları Konusu: Yalancı ve Mumları dizisinde dört kız arkadaşın yasadışı ve karmaşık ilişkileri anlatılyor. Elçin Sangu’da Mistresses’ın en güzel ve gözde kızı olarak izleyicisi ile yeniden buluşacak.

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Yalancı ve Mumları dizisinin eylül 2021 de izleyici ile buluşturulması hedefleniyor.

Yalancılar ve Mumları dizisi Ceren Moray, İsmail Demirci, Elçin Sangu, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, Melike Güner ve Burcu Gölgedar’ı buluşturdu.

Yalancı ve Mumları Oyuncuları

  • Ceren Moray (Elif)
  • Feyyaz Duman (Yakup)
  • Elçin Sangu (Ceyda)
  • Şafak Pekdemir (Meliha)
  • İsmail Demirci (Engin)
  • Burcu Gölgedar (Leyla)
  • İlker Kızmaz (Hasan)
  • Melike Güner (Şerife)

Yalancı ve Mumları Oyuncu Kadrosu

Ceren Moray (Elif)

2020 de Öğretmen ve Avlu dizilerinde yer alan Ceren Moray şimdi de Yalancı ve Mumları oyuncuları arasında yer alacak. 5 Haziran 1985 Diyarbakır doğumlu olan Ceren Moray 36 yaşının içindedir. Haliç Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunu olan Ceren Moray O Hayat Benim dizisi ile tanınmıştır. Fransız Nicco  ile evli olan Ceren Moray 1.61 metre boyunda ve 42 kilo ağırlığındadır.

Elif’in eşi gemi yolculuğunda kaybolur; o andan itibaren Elif’in hayatı alt üst olur. Elif hayatını kafe işleterek kazanır. Sumru adında da dünyalar tatlısı bir kızı vardır. Elif yıllar geçse de bir türlü Engin’in öldüğünü kabul etmek istemez. Kızı Sumru’ya çok düşkündür. 

İsmail Demirci (Engin)

13 Kasım 1984 Ankara doğumlu olan İsmail Demirci 37 yaşındadır. Ünlü oyuncu Hande Soral ile sevgili olan İsmail Demirci Bilgisayar programcısı olmak için üniversiteye girmiş ama önce manken sonra da oyuncu olmaya karar vermiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan İsmail Demirci Kurtlar Vadisi Pusu dizisine Erkan karakteri tanınmış  daha sonra Fabrika Kızı isimli dizisinde Ferhat karakterine Serçe Sarayı  dizisinde Ramazan karakterine hayat vermiştir. Son dönemde İsmail Demirci Muhteşem Yüzyıl Kösem de Kemankeş Kara Mustafa Paşa Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nde Şehzade Orhan, Çarpışma dizisinde Galip ve Yasak Elma dizisinde de Kaya karakteri ile yer alan İsmail Demirci son olarak Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey karakteri ile yer almıştır.

Engin Elif’in eşidir. Çıktığı bir gemi yolculuğunda başına gelmeyen kalmaz ve kaybolur. Yıllar sonra Engin yeniden Elif’in hayatına girer. 

Feyyaz Duman (Yakup)

Son olarak Baraj dizisinde Nazım ve Kadın dizisinde Arif karakteri ile yer alan Feyyaz Duman başarılı oyunculuğu ile oldukça gözde bir başrol oyuncusu olmayı başarmıştır. 1982 Mardin doğumlu olan Duman 39 yaşındadır.  İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü mezunudur. New York’ta 5 yıl kalan Feyyaz Duman oyunculuk eğitimleri de almıştır.

Elif’in kızı Sumru’nun okul arkadaşının babasıdır. Yakup Elif’e saplantılı şekilde aşıktır. 

blank

Şafak Pekdemir (Meliha)

Son olarak Yasak Elma dizisinde beraber çalışan Şafak Pekdemir ve Barış Kılıç Metresler dizisinde ise iki partneri canlandıracak. Yasak Elma dizisinde 4 sezon Zehra ARGUN karakterine hayat veren Şafak Pekdemir 19 Haziran 1988 İstanbul doğumludur ve 33 yaşının içindedir. Beykent Üniversitesi mezunu olan güzel oyuncu Şafak Pekdemir Tğrk Malı dizisinde hayat verdiği zehra karkateri ile sevildi. Bir dönem Leyla ile Mecnun dizisinde de Nisan karakterine hayat veren Şafak Pekdmir Asla Vazgeçmem dizisi ile de dünyaya açılmıştı. Şafak Pekdemir , 1.74 metre boyunda, 57 kilo ağırlığındadır.

Meliha Elif’in arkadaşıdır. Başarılı bir psikologtur. Meliha zor günler geçirmektedir. İş adamı bir danışanını öldürmüştür. 

blank

Burcu Gölgedar (Şebnem)

Burcu Gölgedar güzel ve yetenekli oyuncudur. Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir.

Şebnem Elif’in yakın arkadaşlarından biridir. Hasan ile evlidir. Hasan’a deliler gibi aşık olsa da onun kendisine aşık olmadığının farkındadır. Hasan’ın tek amacı baba olmaktır bu de Şebnem’i çok üzmektedir. 

blank

İlker Kızmaz (Hasan)

Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yer alan İlker Kızmaz Yalancı ve Mumları oyuncusu oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan İlker Kızmaz Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk  derslerini tamamlamıştır. Yakışıklı oyucu Aslı Türkel ile evlidir ve 1 kız babasıdır.

Hasan Şebnem’in eşidir. Başarılı bir şef garsondur.  Karısı Şebnem’i aldatsa da ondan bir çocuk sahibi olmak ister. Aslında Hasan Şebnem’e aşık değildir. 

İlker Kızmaz Hasan karakteri ile yalancı ve mumları dizisinde yer alacak

Oğulcan Kayacan (Tamer)

Ünlü oyuncu Müfit Kayacan’ın oğlu olan Oğulcan Kayacan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği Feridun karakteri ile yer almıştır. 77 kilo ağırlığında ve 1.76 m boyundadır

Tamer Şebnem’in iş arkadaşıdır. Şebnem’e aşıktır. 

blank

Elçin Sangu (Ceyda)

Son olarak İyi Günde Kötü Günde dizisi ile izleyicisi karşısına çıkan ancak beklediğini bulamayan Elçin Sangu 2008 2010 yılları arasında yayınlanan Mistresses dizisinin senaryosunu çok beğendi.

Elçin Sangu Yalancı ve Mumları Oyuncularından biri olmak için imzayı attı. 13 Ağustos 1985  İzmir doğumlu olan Elçin Sangu 35 yaşındadır. Mersin Üniversitesi opera ve şan bölümü mezunu olan Elçin Sangu’nun sektöre girişi mankenlik ile olmuştur.  Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde ki performansı ile oyunculuk konusunda ki yeteneklerini ispat eden Elçin Sangu daha sonra Kurt Seyit ve Şura ve Sevdam Alabora gibi dizilerde başrollerde yer almıştır. Kiralık Aşk dizisi ile yıldız olmayı başaran Elçin Sangu 2019 da Çarpışma dizisinde yer almış ama dizisi tutmamıştır. Ekonomist Yunus Özdiken ile aşk yaşayan Elçin Sangu 1,69 m boyunda olan Elçin Sangu 59 kg’dır ve aslan burcudur.

Ceyda başarılı bir psikiyatristtir. Elif’in yakın arkadaşıdır. Başarılı bir organizasyoncudur. Erkek arkadaşından defalarca evlilik teklifi alsa da kabul etmez; çünkü evlilikten korkmaktadır. 

Yalancı ve Mumları Oyuncuları arasında Elçin Sangu da yer alacak

Melike Güner (Şerife)

2 Haziran 1979 İstanbul doğumlu olan Melike Güner Ali Haydar Bozkurt ile evlidir ve 2 çocuk annesidir. Doktorlar dizisinde hayat verdiği Zenan karakteri ile tanınmıştır. Yalancı ve Mumları dizisinde Şerife karakterine hayat verecektir.

Elif’in kızı Sumru’nun yeni bakıcısıdır. Elif’in eşi Engin ile iş birliği yapar. 

Melike Güner Yalancı ve mumları dizisinde Şerife karakteri ile yer alacak

Hira Su Yıldız (Gülcan)

Yalancılar ve Mumları Gülcan Şerife’nin kızdır.

Hira Su Yıldız Yalancılar ve Mumları dizisinde Gülcan karakter ile yer alacak elifin kızıdır

Tansu Taşanlar (Doktor Fuat)

yalancılar ve mumları Doktor Fuat karakterine Tansu Taşanlar hayat verecek

Demircan Kaçarel (Metin)

Meliha’nın kliniğine başvuran danışanyalancılar ve mumları dizisinde metin karakteri ile Demircan Kaçel yer alacak danışan rolünde

Melike Küçük (Pelin)

Yalancılar ve Mumları dizisinde Pelin Yakup’un kızıdır. Sumru ile aynı sınıfta ve yakın arkadaştır.

blank

Ada Erma (Sumru)

Yalancılar ve Mumları dizisinde Sumru Elif’in kızıdır.

blank

Lamia Ergün (Filiz)

Filiz Elif’in dükkanında çalışan kızdır. lamia ergün yalancılar ve mumları dizisinde filiz karakteri ile yer almaktadır

Levent Ökdem

Levent Ökdem Yalancılar ve Mumları dizisinde Ceyda’nın babasıdır. Hastadır.

Levent Ökdem Yalancılar ve Mumları dizisinde CEyda'nın babasıdır.

Yalancı ve Mumları dizisine yeni gelen oyuncular oldukça sitemize Yalancı ve Mumları oyuncularını eklemeye devam edeceğiz. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz