Masum 487. Bölüm Özeti 22 Temmuz Mira Diri Diri Gömülür

Masum 487. Bölüm Özeti 22 Temmuz‘da Mira baygınlık geçirince Bavani doktor çağırır. Doktor Mira’nın havasız kaldığı için bayıldığını söyler. Bavani doktordan sesini kesmesini ister. Parasını alacağını belirtir. Doktor ayrılırken Mira çantasına bir not yazıp atar. Doktor ayrılırken Daram ve Vidya  doktoru görür. Daram doktordan neden haberim yok diye Bavani’ye kızar. Doktor giderken not düşer. Vidya kimse görmeden notu alır.

Doğum gününde Pinku misafirlerin önünde Samira’nın Kokila tarafından işkence gördüğünü ve kamera kayıtları olduğunu söyler. Görüntüleri izleyen avukat Modi ailesini işkenceden dolayı hapse göndereceğini söyler. Notu okuyan Daram her yerde Mira’yı arar ancak bulamaz. Mira iplerinden kurtulur. Bavani içeri girince kafasını vurup dışarı çıkmayı başarır. Ancak evde kimse yoktur. Bavani Mira’yı yakalar ve merdivenlerden aşağıya itekler. Mira durması için yalvarır.

Mira, Daram’ın araba sesini duyar ve yerde sürüklenmeye başlar. Bavani Mira’yı bıçaklar ve ağzını kapatıp saklanır. Daram, Şaravan ve Vidya içeri girerler ve yerdeki kan izlerini görürler. Daram Mira’yı hissettiğini söyler. Bavani Mira’yı bahçeye çıkarır ve kazdığı çukura onu diri diri gömeceğini söyler. Bu arada Kokila ve Gopi hapse atılır. Jagi onları kurtarmaya çalışsa da başaramaz. Bavani Mira’yı ne yazık ki diri diri gömer. Vidya Bavani’yi bahçede görür. Birlikte dışarı çıkarlar ve yerdeki sabanı görünce Mira’nın gömüldüğünü anlarlar.

Daram yeri elleriyle kazmaya çalışırken Bavani ona vurmaya çalışır. Vidya Daram’ı uyarınca Daram Bavani’yi bit tokatla devirir. Bu sırada polis gelir ve Daram’ı Bavani’ye vurduğu için tutuklamak ister. Bu sırada Mira’nın eli gözükür. Daram toprağı kazar ve Mira’yı çıkarır. Bavani polis tarafından tutuklanır. Bavani hapse girdiğinde Gopi v Kokila’nın hücresine girer. Orada Gopi’yi tokatlar. Jagi Gopi’yi ziyarete gittiğinde yüzündeki kızarıklığı görür. Kokila ona her şeyi anlatır.blank

Sinirle eve döner ve sevinçten oynayan Pinku’nun boğazını sıkar. Samira onu öldür diye bağırır. Samira sırada sen varsın diye uyarıda bulunur. Masum 487. Bölüm Özeti 22 Temmuz  sona erdi.