Fandom Oyuncuları Kadrosu Hikayesi (beIN Connect)

beIN Connect ekranlarında 4 Kasım Perşembe izleyici ile buluşacak Fandom dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Fandom Oyuncuları Şahin Irmak, Tuğçe Altuğ, Eren Vurdem ve Ozan Güçlü oldu.

OM Content’in Yapımcı olarak yer alacağı Fandom dizisinin yönetmenliğini  Tayfun Güneyer üstlenecek. Dijital bir dizi olacak Fandom dizisinin dram, gerilim, aksiyon ve komedi gibi bir çok türü içinde barındırması bekleniyor.

Fandom Oyuncuları

  • Şahin Irmak (Can Aslan)
  • Tuğçe Altuğ (Ferda)
  • Eren Vurdem (Ayaz)
  • Ozan Güçlü (Neco)

Fandom oyuncuları arasında şahin ırmak ve eren vurdem de var

Fandom Dizisi Konusu

Fandom dizisinde İhanet Rüzgarı isimli bir dizinin senaristi  Can Aslan 9 sezon ve 1980 bölümdür diziyi yazar ancak senaryo artık tıkanınca dizinin final yapacağını açıklar; ancak fandomlar bu duruma çok kızar ve Ferda isimli bir fandom daha da ileriye gideren Can’ın evine gelip, onu kendi evinde esir alır ve Can’ı evinin bodrum katındaki sığınağa kapatıp dizisinin senaryosunu yazmaya devam eder. İhanet Rüzgarı dizisi yeni sezonda çok daha sevilir. Senarist Can Stockholm sendromu yaşar ve kendisini tutsak tutan Ferda’ya aşık olur. Olaya bir de cinayet bürosu amirlerinden Ayaz ve yardımcısı Neco’da katılınca işler daha da karışır. Ayaz’da Ferda’ya aşık olur. 

Fandom Oyuncu Kadrosu

Şahin Irmak (Can Aslan)

Son olarak Benimle Oynama programında sunuculuk yapan Şahin Irmak 1981 İzmir doğumludur. 40 yaşında olan Şahin Irmak Türkiye’nin en çok sevilen komedyalarından biridir. BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar program ile tanınan Şahin Irmak son dönemde Entelköy Efeköy’e Karşı isimli sinema filminde yer almıştır. Son dönemde uyuşturucu suçu ile gündem olan Şahin Irmak Eğlendirme Dairesi programında başarısız oldu. 2018 de Asena Tuğal ile evlendi.

Fandom dizisinde Can başarılı bir senaristtir ancak 9 yıldır devam ettiği diziye artık heyecanını kaybetttiği için devam etmek istemez ve başına büyük bir iş alır. sahin irmak

Tuğçe Altuğ (Ferda)

Kırmızı Kamyon dizisinde Zehra karakterini oynayacak olan Tuğçe Altuğ 25 Nisan 1987 İstanbul doğumludur. 2010 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 2010 yılında tiyatro kariyerine başlayan Tuğçe Altuğ başarılarından dolayı bir çok ödüle layık görüldü. Küçük Sırlar, Sen de Gitme, Evlerden Biri, Uçurum, Yılanların Öcü oynadığı dizilerden bazılarıdır.

Ferda hasta ve yaşlı bakım uzmanıdır. Çocukluktan beri büyük bir aşk ile İhanet Rüzgarı dizisi izlemekte ve diziye ilginç şekilde bağlanmıştır. Tugce Altug

Eren Vurdem (Ayaz)

Son olarak Kuruluş Osman dizisinde Konuralp ve Söz dizisinde Başçavuş Ateş Acar karakteri ile yer alan Eren Vurdem şimdi de Sadakatsiz dizisine bir doktor olarak girecek. 7 Ekim 1988 de dünyaya gelen Eren Vurdem şuanda 32 yaşının içindedir. İlk olarak Şefkat Tepe dizisi ile oyunculuğa başlayan Eren Vurdem ilk çıkışını İnadına Aşk dizisinde hayat verdiği Çınar karakteri ile yaşamıştır. Medyada tanınmayan bir isimle aşk yaşayan Eren Vurdem 1.78 m boyunda ve 75 kg ağırlığındadır.

Fandom dizisinde Ayaz başarılı ve korkusuz bir polistir. Cinayet büronun en çok sevilen amiri olan Ayaz aşk hayatında bir türlü istediği seviyeyi yakalamamıştır. Hasta olan annesine bakım evinde bakıcılık yapan Ferda’ya aşık olacaktır ancak Ferda’yaeren vurdem açılamayacaktır. 

Ozan Güçlü (Neco)

1994 Bursa doğumlu olan Ozan Güçlü 27 yaşının içindedir. Oğlak burcu olan Ozan Güçlü Kadir Has Üniversitesinde Oyunculuk ve Tiyatro eğitimi almıştır. Khas Tiyatronun oyuncusu olan Ozan Güçlü Asiye Kocaman Ajansa kayıtlı olarak çalışmaktadır. Tövbeler Olsun dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve dizi de Can karakterine hayat vermiştir.  Ozan Güçlü Öğrenci Evi dizisinde Metin isminde bir gence hayat verecektir. Daha önce dijital projelerde yer alan Ozan Güçlü Kaygan Zemin isimli Youtube dizisi ile tanınmıştır.

Fandom dizisince Neco Ayaz’ın yardımcısıdır. Cinayet büroda yıllardır çalışmakta olan deneyimli bir komiserdir. Neco hem yakışıklı hem de akıllıdır.ozan guclu