Doğa Karakaş Kimdir? Yalancı Ayaz Kim?

Doğa Karakaş Kimdir 19 yaşında ki genç tiyatro ve dizi oyuncusudur. Yalancı dizisinde Ayaz karakteri ile yer alacaktır.

Genç oyuncu Doğa Karakaş Show TV’nin yeni dizisi Yılancı’nın oyuncu kadrosuna dahil oldu. Yalancı dizisinde Ayaz karakterine hayat vererek izleyicinin dikkatini çekecek olan Doğa Karakaş başarılı oyunculuğunun yanında yakışıklılığı ile de genç kızları peşinde koşturacak.

Deniz ve Mehmet Emir’in hikayesinin anlatılacağı Yalancı dizisi çeviri bir dizi olacak ve İngiliz Liar dizisinden uyarlanacak. Öğretmen Deniz ile öğrenci velisi Mehmet Emir’in çıktıkları romantik bir yemek sonrası yaşanan tecavüzün anlatılacağı dizi de Ayaz karakteri senaryonun en dikkat çekici karakterlerinden biri olacak.

Doğa Karakaş Kimdir Yalancı dizisinde Ayaz karakterine hayat veren gençtir

Doğa Karakaş Kimdir?

Doğa Karakaş 2002 de dünyaya gelmiştir ve 19 yaşının içinde olan Doğa Karakaş Yanlışlıklar Komedyası oyunu ile bir çok yapımcının dikkatini çekmişti. Daha 19 yaşında olan Doğa Karakaş  geleceğin yıldız başrol oyuncuları arasında gösterilmektedir. Famelog ajans ile çalışan Doğa Karakaş Tiyatro Teras  Temel Oyunculuk Eğitimi almıştır. Böyle Bitmesin ve Çukur dizilerinde oyuncu olarak yer alsa da kendisini gösterme fırsatı yakalayamayan Doğa Karakaş 4N1K filminde ise yeteri kadar süre bulamamıştır. Doğa Karakaş Yalancı dizisinde Ayaz karakterine hayat verecektir.

Doğa Karakaş sosyal medyada @doga.karakas kullanıcı adı ile yer almaktadır.

Yalancı Ayaz Kim?

Yalancı dizisinde Ayaz 20’li yaşların başında oldukça yakışıklı bir gençtir. Ayaz sakin bir çocuk olsa da bir türlü ailesi ile anlaşamamaktadır.