Alparslan Begim Şehver Kimdir? Zeynep Özder Kim? Sevgilisi var mı?

Alparslan Begim Şehver karakteri için anlaşılan oyuncu medya ile paylaşıldı. Zeynep Özder Alparslan dizisinde Begim Şehver karakteri ile yer alacak.

Alparslan dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaşacağı Alparslan dizisinin kadrosuna Zeynep Özder de dahil oldu. Zeynep Özder Alparslan dizisinde Alparslan’ın ablası olan Begim Şehver karakterine hayat verecek.

Alparslan Begim Şehver Kimdir?

Alparslan dizisinde Begim Şehver karakteri Alparslan’ın ablasıdır. Alparslan’ın aile üyeleri arasında en çok değer verdiği kardeşlerinden olan Begim Şehver her dönem ailesine karşı sorumluluklarını yerine getiren bir kadın olmuştur.

Alparslan Begim Sehver

Zeynep Özder Kim?

Daha önce Başak karakteri ile Benim Adım Melek dizisinde yer alan Zeynep Özder şimdi de Alparslan dizisi kadrosuna dahil oldu. Bir dönem de 4N1K dizisinde Ela karakterine hayat vererek ünlenen Zeynep Özder 1985 Ankara doğumludur 36 yaşındadır. Bilkent üniversitesinde konservatuvar eğitimi alan Zeynep Özder Birde Müzik Öğretmenliğinde doktora derecesinde eğitim almıştır. Bir dönem Cumhur Başkanlığı Orkestrasında çalışan Zeynep Özder oyunculuğa Dila hanım dizisi ile başlamıştır. Payitaht Abdülhamid dizisinde Fatma Sultan olarak da yer alan Zeynep Özder Alparslan dizisi ile 2. kez bir tarihi dizi de yer alacak. zeynep ozder