Dünya Hali Vural Kimdir? Hakan Emre Ünal Kim?

Hakan Emre Ünal Trt 1’in yeni dizisi Dünya Hali’nde Vural karakterine hayat verecek. Dünya Hali dizisinin ilk bölümünde en çok sahne alan oyunculardan biri olan Vural karakteri komik ve acımasız bir mafya babasına hayat verecek.

Dünya Hali Vural kimdir sorusu da böylece cevabını buldu. Hakan Emre Ünal  Dünya Hali dizisinde Vural karakteri ile yer alacak

Dünya Hali Vural Kimdir?

Dünya Hali dizisinde Vural kendisini güçlü ve dokunulmaz sanan bir mafya babasıdır. Kıvılcım’ı ilk görüşte çok beğenen Vural Kıvılcım’a aşık olur; ancak bir türlü Kıvılcım’ı kendisine aşık edemez. Vural her zaman yakın adamları Kutlucan ve Salih ile beraber gezer. Kutlucan her ne kadar mafya babası olsa da aslında özünde yufka yüreklidir.

hakan emre unal resimleri

Hakan Emre Ünal Kim?

Hakan Emre Ünal İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezunudur. Nezaket Erdenle evli olan Hakan Emre Ünal daha önce Ex Aşkım filminde ve Çukur dizisinde yer almıştır. Dünya Hali dizisi ile ilk kez yardımcı başrol oyuncu olarak ekrana çıkan Hakan Emre Ünal Vural karakteri ile Dünya Hali dizisinde çok beğenilmiştir.