Alev Alev Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2 Sezon Olacak mı?

Ay Yapın’ın sevilen dizisi Alev Alev için ne yazık ki final kararı aldı. Her ne kadar medya ile paylaşılmasa da Alev Alev dizisi haziran 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek.

Bir çok izleyici Alev Alev Yeni Sezonda Devam Edecek mi? sorusunu sitemize soruyor. Alev Alev dizisi ne yazık ki yeni sezonda devam edemeyecek.

Alev Alev Neden Final Yapıyor?

Show TV yönetimi ne yazık ki Alev Alev dizisinden beklediğini bulamadı. Özellikle Camdaki Kız dizisinin de yayın hayatına başlaması sonrası iyice reytingleri düşen Alev Alev dizisi Show TV’ye kardan çok zarar ettirmeye başlayınca Show TV Alev Alev dizisinden vaz geçti.

İlk 10 bölümünde yapımcısını ve kanalını aldığı yüksek reytingler ile memnun etmeyi başaran Alev Alev dizisi ne yazık ki nisan ayında düşük reytingleri ile şimdi final yapmak zorunda kalıyor.

Alev Alev yeni sezon

Oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cihangir Ceyhan, Berkay Ateş ve Berker Güven gibi yetenekli isimlerin olduğu Alev Alev dizisinin çekimleri mayıs ayında tamamlanacak.

Alev Alev 2. Sezonda Olacak mı?

Alev Alev dizisinin 2. sezonun çekilmesine mart ayında kesin gözü ile bakılıyordu; ancak Nisan ayında dizi hızlı bir düşüş dönemine girdi. Bu düşüşten sonra da Show TV  Alev Alev’in biletini kesti. Bu nedenle de kesin olarak Alev Alev dizisinin 2. sezonu çekilemeyecek.