Bay Yanlış Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Bay Yanlış 3 Ekim’de Final Yapıyor?

Fox Tv ve Bay Yanlış dizisi yapımcısı Faruk Turgut’un 14 bölümlük sözleşmesi vardı. Normal planda Bay Yanlış dizsinin 25 eylül cuma akşamı final yapması planlanıyordu ancak bir hafta Kurban Bayramı arası verilince Bay Yanlış dizisinin finali 3 ekim 2020’ye kaldı.

Bay Yanlış dizisi böylece yeni sezonda sadece 4 hafta devam edebilmiş oldu. Bay Yanlış dizisi yerine cuma akşamları Kimsesizler dizisi yayınlanacak. Eğer Bay Yanlış dizisi eylül ayında rakipleri karşısında iyi reytingler alsaydı Bay Yanlış en azından kasım ayına kadar devam ettirilecekti; ancak olmadı. Bay Yanlış’ta işler iyi gitmeyince dizi uzatılmadı.

bay yanlis 14. bolum final resimleri

Bay Yanlış Devam Edecek mi?

Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı Bay Yanlış dizisi 2020 yazının en çok izlenen 2. yaz dizisi olmayı başardı. Aldığı 5 civarı reytingler ile Masterchef Türkiye’nin gerisinde kalan Bay Yanlış dizisi için Fox TV kararını verdi. Peki Bay Yanlış 2020 2021 yeni sezonunda yayınlanmaya devam edecek mi?

Fox TV’nin yeni sezonda Yasak Elma, Mucize Doktor, Savaşçı, Öğretmen, Baraj, Zümrüdü Anka, Kimsesizler ve Bir Annenin Günahı gibi dizileri ekranlarda olacak. Fox TV yönetimi elinde ki 8 diziden birini elemeye çalışıyor ve elenmesi muhtemel dizi ise Savaşçı. Fox Tv yeni sezonu planlamada bu kadar zorlanırken Bay Yanlış dizisi için ayrılmış bir gün yok. Bu nedenle de Bay Yanlış’tan yaz sezonunda daha yüksek reyting alan Sen Çal Kapımı dizisinin bile yeni sezonda devam etme ihtimali yok.

Bay Yanlış dizisi için alınan karar dizinin eylül ayında rakip diziler geldiğinde aldığı reytinglere göre verilecek. Bay Yanlış dizisi eylül ayında 5 ve üzeri reyting alabilirse kanalın elinde ki Kefaret dizisi ertelenebildiği kadar ertelenecek.

Bay Yanlış dizisi bu durumda eylül ayında iyi reytingler alırsa kasım – aralık ayına kadar ekranlarda olabilecek; yok Bay Yanlış eylül ayı içerisinde 5 reytingin altına düşerse o zaman da Fox Tv yönetimi yeni dizilerini bir an önce yayına almaya kalkacak ve Bay Yanlış’ın finali ekim ayı sonunda gerçekleşecektir.

Cuma akşamları tüm kanalların en çok önem verdiği akşamlardan; geçen sezondan Babil, Payitaht Abdulhamid, Hercai ve Arka Sokaklar gibi bir çok yapım yayına devam edecek; bunun yanında Show TV’nin de yeni bir dizisi gelecek. Doğruyu söylemek gerekirse bu senaryo ile Bay Yanlış’ın çok fazla devam etme ihtimalini ben görmüyorum bu rakipleri karşısında. Bay Yanlış Yeni Sezon resimleri

Bay Yanlış Yeni Sezon Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Bay Yanlış dizisinin 2020 2021 yeni sezonunda en fazla 6 bölüm yayında kalacağını daha sonra yerini Kefaret dizisine bırakacağını düşünüyorum. Fox TV bir dizi ile devam etmek isterse o dizi çok daha yüksek reytingler alan Sen Çal Kapımı dizisi olacaktır.

Yorum yaz

Bay Yanlış Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (1 Yorum)