Bay Yanlış Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Bay Yanlış dizisi çekimleri tamamlandı. Bay yanlış dizisinin final bölümü 14. bölüm olacak.

Bay Yanlış Ne Zaman Final Yapacak?

Fox TV’nin sevilen dizisi Bay Yanlış 2 ekim Cuma akşamı ekrana gelecek 14. bölümüyle final yaparak izleyicilerine veda edecek.

Bay Yanlış Neden Final Yapıyor?

Yeni sezonun başlaması nedeniyle Bay Yanlış dizisinin rakibi arttı. Bay Yanlış dizisi her ne kadar yaz aylarında yüksek reytingler alabilse de ne yazık ki yeni sezonda Bay Yanlış  rakipleri karşısında tutunamadı ve çok düşük reytingler almaya başladı. zaten Bay Yanlış  dizisinin 2020 2021 yeni sezonu boyunca devam etme ihtimali yoktu zira Fox TV Bay Yanlış  dizisi yerine yeni bir dizi olan Kimsesizler dizisini hazırlamıştı; ancak Bay Yanlış düşük reytingler alınca dizinin final bölümü iki hafta kadar öne alındı.

Bay Yanlis resimleri 3 ekim

Bay Yanlış Oyuncusu Can Yaman Yapımcı’nın Yanlış Kanal Seçimini şu sözleri ile eleştirdi. Fox TV’nin yayın günlerinin tamamının dolu olduğu bilindiği halde hala yapımcı Gold Filmin dizinin yayın haklarını Fox TV’ye satması Can Yaman tarafından da eleştirildi.

bay yanlis neden final yapti can yaman acikladi

Bay Yanlış Eylül 2020’de Devam Edecek mi?

Fox TV’nin sevilen yaz dizisi Bay Yanlış yaz boyunda 4 – 5 arası reytingler almaya devam ediyor. Peki bu reytingler Bay Yanlış’ı yeni sezona taşıyacak mı? Bay Yanlış yeni sezonda ne kadar devam edecek?

Bay Yanlış Aldığı Reytingler İle Yeni Sezona Ümitli Giriyor

Bay Yanlış sadece yaz sezonu için planlanan bir dizi. Fox TV 2020 2021 yeni sezon planlamasında Bay Yanlış yok. Bay Yanlış dizisi belki 7 – 8 gibi yüksek reytingler alabilseydi belki yeni sezon için Fox TV’yi kararından döndürebilirdi. Fox TV cuma akşamı için Bir Annenin Günahı veya Kefaret dizisini yayınlamayı düşünüyor. Bu diziler hazırlanana kadar Bay Yanlış kasım 2020’ye kadar yayınlanmaya devam edebilir. Bay Yanlış devam edecek mi

Bay Yanlış Kötü Başladı

Bay Yanlış dizisi tüm dünyada da ilgi ile izlense de ne yazık ki Türkiye’de gölgede kaldı. Bir çok otoritenin yapılan reklam ve tanıtımlara bakarak 5 ve üzeri yayın hayatına başlar dediği Bay Yanlış dizisi ne yazık ki sadece 2.92 reyting alabildi.

Her ne kadar Gold Film yetkilileri ve Bay Yanlış oyuncuları ilk bölümde alınan bu kötü reytingi çok kafalarına takmasa da izleyiciler bu sonuca çok üzüldü ve Bay Yanlış dizisinin erken final yapmasından korkmaya başladı. Bay Yanlış’ın erken final yapacağı düşüncesi ile üzülen takipçilerimize güzel haberi verelim Bay Yanlış’ın Fox TV ile sezon sonuna kadar garanti yayın anlaşması var. Peki Bay Yanlış kaç bölüm yayınlanacak? İşte detaylar.

Bay Yanlış Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Bay Yanlış dizisinin 3 ekime kadar yani 14 bölüm kesin yayın sözleşmesi olduğunu düşünüyoruz; zira bir dünya starı olan Can Yaman ile anlaşıyor ve ona çuğalla para ödüyorsanız dizi yaparken garanti alırsınız ayrıca Bay Yanlış dizisinin yurt dışı satışları da çok fazla Bay Yanlış dizisi yapımcısı Gold Film yurt dışı satışlarında 13 bölüm çekileceğinin de garantisini vermiş olacak ki Bay Yanlış dizisi dublajlanarak bir çok ülkede Türkiye ile aynı anda yayına girdi.

Bay Yanlış Ne Zaman Final Yapacak?

Bay Yanlış dizisinin Fox TV ile 14 bölümlük bir sözleşmesi var. Bu süre sonunda Bay Yanlış eylül ayı sonu ekim başında final yaparak ekranlara veda edecek.

Bay Yanlış dizisinin final tarihi 3 ekim 2020. Bay Yanlış dizisinin Survivor 2020 final yaptıktan sonra 4 ve üzeri reytingler alabileceğini düşünüyorum; ancak yine de bu senaryo ve reytingler ile Gold Film’in Bay Yanlış için Fox Tv’den yeni bir sözleşme kapmasının imkanı yok. Zaten Bay Yanlış dizisini yeni sezonda Fox TV hafta sonu bile yayınlasa da düşük reyting alacaktır yeni sezonda onca rakip arasındanBay Yanlış Ne Zaman Final Yapacak

Analizlerimize ve beklentilere göre Bay Yanlış dizisinin final tarihi 3 ekim 2020 olarak görülüyor. Bay Yanlış 14. bölümü ile yeni sezon başlamadan final yaparak ekranlara veda edecektir.

Bay Yanlış Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Bay Yanlış dizisinin devam etmesi için en büyük destek yurt dışı satışlarından gelecektir; Yurt dışında yayınlanan ilk bölüm çok sevildi ve izlendi hal böyle olunca yabancı ülke kanal sahipleri Bay Yanlış dizisinin devam etmesi için kesenin ağzını açar ve Gold Film Star TV’ye indirim yaparsa bu durumda Bay Yanlış 2020 2021 yeni sezonunda da devam edebilir düşük reytingler alsa bile. bay yanlış erken final

Bay Yanlış Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (6 Yorum)

  1. Bu haberi duyduğum iyi oldu. Bay yanlış final yapar, Sen Çal Kapımı cumaya alınır ve Öğretmenin yeni sezonu tekrar çarşamba günü yayınlanır fragmanı yayınlandı zaten yakında başlayacak. Geliyor çarşamba günlerimin vazgeçilmezi.

  2. İyı AKŞAMLAR
    Beñ severek bay yanlış dizisini izliyorum.
    Beğendim DİZİYİ ama ézgi ile olan aşk kaçamakları sürékli sürüyor. Bitsin artık bu aşkları, ona evlenme teklifi versin. Sonuca gelsin kısa sürsün.bu arada mutlu sonra bitsin.

  3. Cidden mükemmel bir dizi herkese tavsiye ederim en büyük hayalim karım ve çocuklarımla bunu izlemek oskar almalı cidden çok başarılı bir dizi oyunculuklarla beni benden aldı benim şahsi düşüncem bu kadar hayırlı geceler