Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya’nın Sevgilisi Kim?

son olarak Uraz Kaygılaroğlu ile Blue TV’de Aynen Aynen dizisini çeken Nilperi Şahinkaya yeni sevgilisi ile gündem olmayı başardı. Bir restoran çıkışında sevgilisi Emre Yusufi ile poz veren Nilperi Şahinkaya mutlu bir ilişkileri olduğundan bahsetti.

Nilperi Şahinkaya magazin muhabirlerine verdiği röportajda Aynen Aynen çekimlerinden sonra kısa bir tatil yaptıklarını şimdi ise artık işe odaklandıklarını ve oldukça yoğun bir yaz döneminin kendilerini beklediklerini; ilerleyen aylarda bir kez daha tatil şanının olmadığını söyledi. Nilperi Şahinkayanın Sevgilisi

Aynen Aynen dizisinde Uraz Kaygılaroğlu ile çok yakıştırılan Nilperi Şahinkaya daha önce Yusuf Akgün ile aşk yaşamıştı; 2.5 yıldır sanatçı Emre Yusufi ile aşk yaşayan Nilperi Şahinkaya’nın sevgilisi ile kısa süre içinde nikah masasına oturması bekleniyordu; ancak pandemi nedeniyle bu sezon da erteledikleri tahmin ediliyor.

Emre Yusufi Kimdir?

Emre Yusufi tasarımcı ve müzisyen olarak tanınır. 1981 İstanbul doğumlu olan Emre Yusufi 39 yaşının içindedir. İtalya’da bir üniversite de güzel sanatlar eğitimi alan Emre Yusufi Yeditepe Üniversitesinde ve MArmara Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. Ulusal ve Uluslar arası sergi açan heykeltıraş Ere Yusufi aynı zamanda bir de reklam ajansı sahibidir.

Refreshing Ideas isimli reklam ajansının sahibi olan Emre Yusufi aynı reklamcılık ve heykeltıraşlığın yanaında bir de müzik sanatçılığı ile tanınır Zeytin adında bir müzik grubuna da üyedir. Türkiye modern sanat akımının en önemli temsilcilerinden kabul edilen Emre Yusufi son dönemde Herkül koleksiyonu ile büyük beğeni toplamıştır. Güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya ile sevgili olduktan sonra sanatını daha da tanıtma fırsatı yakalamıştır. Emre Yusufi’nin sosyal medya kullanıcı adı ise @emreyusufi_art/ olarak bilinmektedir.emre yusufi kimdir resimleri 2020

Emre Yusufi Kaç Yaşında?

Emre Yusufi 1981 doğumludur ve 2020 yılı itibari ile 39 yaşının içindedir. Emre Yusufi’nin sevgilisi Nilperi Şahinkaya ise 32 yaşındadır.

Etiketler