Maria İle Mustafa Gonca Kimdir? Tuğba Tutuğ Kimdir?

Maria İle Mustafa dizisinin güzel Gonca’sını sizlere daha yakından tanıtacağız. Nevşehir’in turistik ilçesi Ürgüp’te çekimlere başlayan Maria İle Mustafa dizisinde Gonca karakterine güzel oyuncu Tuğba Tutuğ hayat verecek. Peki kimdir bu Tuğba Tutuğ?

Tuğba Tutuğ Kimdir?

Farklı tarzı ve güzelliği ile dikkat çeken Tuğba Tutuğ Levent Ünalan menajerliğin oyuncusudur. İstanbul’da yaşımına devam eden Tuğba Tutuğ 1993 doğumludur. 27 yaşında ki güzel ve yetenekli oyuncu hayatımıza Hayatımın Aşkı dizisi ile girmiştir.

Hayatımın Aşkı dizisinde daha küçük yaşlarda amatör olarak yer alsa da daha sonra Haliç Üniversitesi tiyatro eğitimi alarak kendini daha da geliştirmeyi başarmıştır.

Adını Sen Koy dizisinin 2. sezonunda kısa bir dönem Özge isminde güzel bir kıza hayat verse de beklediği çıkışı yakalayamayan Tuğba Tutuğ bir Ürgüp dizisi olacak Maria ile Mustafa dizisinden çok şey beklemektedir. Bu zamana kadar yer aldığı dizilerden farklı olarak Maria Mustafa dizisinde yardımcı başrol oyuncusu olarak yer alacak Tuğba Tutuğ oldukça heyecanlıdır.

Bir çok takipçimiz Tuğba Tutuğ’u Yaralı Kuşlar dizisinde hayat verdiği Ayşe karakterinden de tanıyabilirler ancak Tuğba Tutuğ artık Maria İle Mustafa dizisinin Gonca’sı olarak tanınmak istemektedir.

Maria İle Mustafa Gonca Kimdir?

Gonca Ürgüp’te doğmuş büyümüş; Nevşehir’in dışına çıkmamış 20’li yaşların sonuna gelse de hala evlenmemiş güzeller güzeli bir kızdır. Göreme’nin gözdesi olan Gonca bir çok erkeği peşinde koştursa da gözü Mustafa’dan başkasını görmemektedir.

Gonca sevdiği adamın Maria’ya aşık olduğunu anlayınca Mustafa’sına kavuşmak için elinden geleni yapacaktır.

Maria İle Mustafa dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Maria Mustafa Oyuncuları

Maria İle Mustafa Gonca Kaç Yaşında? Tuğba Tutuğ Kaç Yaşında?

Maria İle Mustafa dizisinin Gonca’sı Tuğba Tutuğ25 yaşındadır.

Maria İle Mustafa Gonca’nın Boyu? Tuğba Tutuğ’un Boyu Kaç?

Maria İle Mustafa dizisinin Gonca’sı Tuğba Tutuğ 1.67 cm boyundadır

Tuğba Tutuğ Resimleri

blank