Maria İle Mustafa Görkem Kimdir? Ceyhun Mengiroğlu

Atv’nin ocak ayında final yapmaya hazırlanan dizisi Maria İle Mustafa dizisi oyuncu kadrosuna yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu  dahil oldu. Son olarak Mehmet karakteri ile Payitaht Abdulhamid dizisinde yer alan Ceyhun Mengiroğlu  final yapacağını bile bile Kapadokya’da çekilen Maria İle Mustafa dizisinde Görkem karakteri ile yer alacak.

Maria İle Mustafa Görkem Kimdir?

Görkem Kapadokya’ya dışardan gelen tanınmadık bir düşmandır. Eda’nın abisi olarak intikam almaya gelen Görkem intikamını da Mustafa’dan alacak. Oldukça zengin ve güçlü bir adam olan Görkem Kapadokya’ya gelir gelmez varlığını gösterecek ve taşları yerinden oynatacak.

Mustafa ve Maria’nın hiç sorunu yokmuş gibi kardeşinin intikamını almaya gelen ve hiç kimseden de korkmayan Görkem ocak ayına kadar Mustada Candemir’in ve Candemir ailesinin anasından emdiği sütü burnundan getirecek. Maria Ile Mustafa Gorkem resimleri

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir?

Paramparça dizisinde hayat verdiği Deniz karkateri ile tanınmaya başlayan Ceyhun Mengiroğlu 5 Aralık 1986 İstanbul doğumludur ve 34 yaşının içindedir. Turizm ve Otelcilik eğitimi alan Ceyhun Mengiroğlu her ödnem yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmiş bir gençtir. Defilelerde model olarak sanat hayatına başlayan Ceyhun Mengiroğlu Adı Mutluluk dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Son olarak 2020 de Payitaht Abdulhamid dizisinde yer alan Ceyhun Mengiroğlu ilk kez bir tarihi dizide yer almıştır.

Ceyhun Mengiroğlu Boyu Kilosu

Ceyhun Mengiroğlu 1.80 boyundadır. 78 kilo ağırlığındadır.

Ceyhun Mengiroğlu’nun Sevgilisi

Ceyhun Mengiroğlu ve oyuncu Dilara Aksüyek’in 2018 de ilişkisi olmuştur.